Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyazsakal’ın ölü hali bile onu bulunduğu konumdan etmeye yetmiyordu.

Aslında Beyazsakal’a bakılıp, Roger’ın nasıl bir manyak olduğu daha iyi anlaşılabilir.

Not: Roger ‘ın tıpkı Luffy gibi en güçlü olduğuna inanmıyorum. Demek istediğim Luffy’i zirveye taşıyacak şey basit bir fiziksel güç değil. Roger da bana göre fiziksel olarak BM’den, WB’den vs daha güçsüzdü. Ama hepsini toplasan anca yarısı edecek bir iradeye ve manyaklığa sahipti ve bu onu zirveye taşıdı.

Marineford'u izleyip gene duygulandım be. Büyük adamdı Beyazsakal.
"Kelimelere ihtiyaç yok. Tek bir şeye cevap vermeni istiyorum Ace. Ben iyi bir baba mıydım"
Ben de mangadan okudum geçen gün. O arcta en sevdiğim iki sahneden biridir o. Diğeri, WB'nin Ace'e yok, seni ben gönderdim dediği sahne. Ace, yalan söylüyorsunuz benim yüzümden oldu bunlar dese de, git demiştim değil mi Marco demesi efsanedir.

Ben de mangadan okudum geçen gün. O arcta en sevdiğim iki sahneden biridir o. Diğeri, WB'nin Ace'e yok, seni ben gönderdim dediği sahne. Ace, yalan söylüyorsunuz benim yüzümden oldu bunlar dese de, git demiştim değil mi Marco demesi efsanedir.
Ne kadar aptal bir oğul da olsan seni seviyorum deyip Squardo'ya sarıldığı yeri de çok seviyorum. Çoğu kişi sevmiyor ama Marineford arcını seviyorum.

Bu adam geri döndüğünde leopar formuyla g4 ile kapışacak hale gelecektir.
Sabo dengi şu anda bana göre.

Ne kadar aptal bir oğul da olsan seni seviyorum deyip Squardo'ya sarıldığı yeri de çok seviyorum. Çoğu kişi sevmiyor ama Marineford arcını seviyorum.
Çoğu kişi sevmiyor mu tam tersi olmasın.Seriyi patlatan arc marineford olması lazım.Hani zaten popülerdi ama patladı gitti dedikleri yer.Mangakanın bile açıklaması var arcı baştan sona okuduğumda bu gerçekten iyi diyebiliyorsun diyor.

Cidden mangada yada animenin toplanmış halinde tekrar bakayım dediğin zaman izliyorsun yada okuyorsun bir süre.Şu ana kadar bu forumda tartıştıklarımızın belki de yarısının da marinefordda geçen olaylar olduğunu hatırlatayım.

Belki tokat atıp kaçma çoktu ama yine de heyecan verici ilgi çekici arctı.

Sabo dengi şu anda bana göre.

Çoğu kişi sevmiyor mu tam tersi olmasın.Seriyi patlatan arc marineford olması lazım.Hani zaten popülerdi ama patladı gitti dedikleri yer.Mangakanın bile açıklaması var arcı baştan sona okuduğumda bu gerçekten iyi diyebiliyorsun diyor.

Cidden mangada yada animenin toplanmış halinde tekrar bakayım dediğin zaman izliyorsun yada okuyorsun bir süre.Şu ana kadar bu forumda tartıştıklarımızın belki de yarısının da marinefordda geçen olaylar olduğunu hatırlatayım.

Belki tokat atıp kaçma çoktu ama yine de heyecan verici ilgi çekici arctı.
Ne bileyim güç sevdalısı arkadaşlar sürekli laf atıyor :bilmem:

Lafım güç seviyeleri iyi yansıtılmadı diyenlere. Sen yansıtıldı diyorsun :/
İstisnalar illaki vardır da onu diyenlerde genel olarak mfyi seviyordur bence.Güç dengeleri evet bence gayet iyi yansıtıldı.Yansıtılmadığını savunanlar genelde ''Adam akıllı haki görmedik,Kata'ya baktıktan sonra Marco çok ezik kaldı'' tarzı düşünen kişiler.Ama dediğim gibi buna rağmen en sevilen arctır.Zaten Oda'nın ''Mfden sonra son savaşı bekleyin'' tarzı bir sözü vardı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık