Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reis ben olsam ben de korkardım.
Adamlar ilk defa bm’yi zayıf halde görüyorlar. Şimdiye kadar Bm’nin kötü gününü gördüklerini düşünmüyorum. Bu kadın önüne geleni yiyen birisi illa ki yanlışlıkla da olsa zararlı veya zehir yemiştir :) yonko zehirden ölse bu seri açısından ve ünvan açısından rezalet olurdu :)
Ne bilim, 50 yaşını geçmiş çocuğu ölecek diye korkuyorsa kesin konuşmamak lazım dediydim :gamyon:

Sanji'in prensipleri tayfasından önce geliyor her zaman bencillik yapıyor böyle.
Zoro hayalinden vazgeçti tayfa için. Adam hala yemeğe zehir katmam falan diyor. :alkis:
Yalnız zehir koymak erkekliğe sığmaz, delikanlı adammış Sanji :a:

Weevil ‘i Borsalino bizzat övmüştü , yoksa haklı olabilirsin . Adam WB’in gençliğine benzetti bildiğin.

Weevil ‘in tasarımı Oburiks esinlenmesi . Bilirsin ki Oburiks çirkin salak ama fiziksel olarak aşırı güçlü biri .
Borsalino'nun lafı bir nebze ciddiye almamız için, o lafı da etmese adam yerine koyulmaz zaten seride ne güçlü karakterler gördük. WB'nin oğlu iddaasından dolayı tek gider yanı olan fiziksel gücüne vurgu yapılmış. Weevil ciddi olayların içinde, bu nerden çıktı bir bu eksikti denecek bir karın ağrısı olmaktan öteye gitmez.

Ne alaka bilmiyorum ama Şu serideki en büyük eksik bence Sasuke misali bir rakibin olmaması.
Karizma olmadıkça karakterler güçlü olsa da adam yerine konmamasından bahsediyorsan benim demek istediğim o değil. Karakterin tanıtılma şekli. Yola çıkış amacı. Beyinden yoksun olması vs. Yoksa üzerindeki dikişler vs bu neyin ürünü böyle dedirten cinsten. Belki de Moria'nın parmağı vardır. Bu sebeple ve Kaido'yla geçmişi sebebiyle hikayede kendine bir yer bulur Moria da.

Sanji'in prensipleri tayfasından önce geliyor her zaman bencillik yapıyor böyle.
Zoro hayalinden vazgeçti tayfa için. Adam hala yemeğe zehir katmam falan diyor. :alkis:
Sanji, luffy den sonra en fazla tayfayı veya başkalarını kötü durumdan kurtaran kişi.
Bm’nin tattan bayılmaması sanji’nin suçu değil.
Kadın yonko pastadan mı etkisiz kalaydı :D
Sanji’de babası ve tayfası için vazgeçti hayalinden ne çabuk unuttun :)

Ne bilim, 50 yaşını geçmiş çocuğu ölecek diye korkuyorsa kesin konuşmamak lazım dediydim :gamyon:
Haklısın reis ne diyim kesin konuşmamak lazım ama Bm de öyle bir şey ki ne yapsan hasar almıyor. Kadının yemediği saldırı kalmadı tek çizik bile yok sonra dizlerinin üstüne düşünce dizleri kanamaya başladı :D
Ağzının kenarını sil bal damlıyor :)

Sırf bu yüzden bile rezalet ve ikiyüzlü bir karakter Sanji. Dostluğu sahte tayfanın yüz karası rezil sapık. Umarım artık vs bile yapamaz.
:hhh:sağlam beddua

Sanji, luffy den sonra en fazla tayfayı veya başkalarını kötü durumdan kurtaran kişi.
Bm’nin tattan bayılmaması sanji’nin suçu değil.
Kadın yonko pastadan mı etkisiz kalaydı :D
Sanji’de babası ve tayfası için vazgeçti hayalinden ne çabuk unuttun :)
Sanji ne hayalinden vazgeçti? Evlenince denize açılamayacak mı sanki?

Kadına kunpas kurdulardı başta, anasının resmini parçaladılar falan. Delikanlı olsa onu yapmaz.

Doflamingo'nun kasığının ter kokusu alnından çıkmamış Violet'e karşı Sanji:"Bir kadının göz yaşlarına asla yalan diyemem üleyn!"
Yeni Dünya'da bayıltılıp kaçırıldıkları, savaş alanı bir adada çocuklara karşı Sanji: "Belki kreştir burası, biz karışmayalım, yalan söylüyor olabilirler!"
Nami'yi 4 kere çocuklara yardım etmekten caydırmaya çalışıyor bir de utanmaz rezil herif.
Kaptanının düşman hattında ağzını burnunu dağıtan Sanji, iş Kocana'ya gelince kişisel etiği devreye girip Kocana'yı zehirlemiyor :D Kocana'nın ordusu kaptanına girerken ahlakın yok da, senin tayfanı katletmeye çalışmış, bazılarını köle olarak tutmaya çalışmış Kocana'ya gelince mi kişisel etiğin aklına geliyor puşt? Anca Luffy'nin yanına ümidin kalmayınca git rezil herif.

Ulan Sanji diye başlayıp, bizi yonkolarla karşı karşıya getireceksin diye tutuşan da Sanji'ydi. :fool: Ah, ama durun. Oda sonrasında endişelendiği bir sahne çizdi. O yüzden bu sayılmazdı dimi.:hhh:

Üye silindi 1004

Sanji travesti olarak kalsaydı en azından şeref sahibi yaşardı. Bu halde itici ve tayfanın en karaktersiz üyesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık