Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ulan Sanji diye başlayıp, bizi yonkolarla karşı karşıya getireceksin diye tutuşan da Sanji'ydi. :fool: Ah, ama durun. Oda sonrasında endişelendiği bir sahne çizdi. O yüzden bu sayılmazdı dimi.:hhh:
Zoro dediklerinde yüzde yüz haklıydı. Sanjinin kişisel çıkarı için tayfaya yamuk yapacağını öngörmüş adam işte, daha ne?
Bir çocuk için 30 gün aç kalan adamla, çocukları kurtarmaktan Nami'yi 4 kere caydıymaya çalışan bir puştu bir tutmayalım lütfen.

Üye silindi 1004

Benim anlamadığım karakteri sevmiyon reis anlarım da ama avatarını değiştir bari :D
Ben o avatarı Sanji'nin tayfaya Okama olarak dönme ihtimali olduğu zaman koydum. Dedim eteği belinde düşmanları yenecek Mugiwaraları temsil edecek dedim. Sonra ne oldu kendi kaptanını dövdü. Burada herkesin sayıp sövdüğü linç ettiği Zoro bile kaptanına saygıdan ve bağlılıktan azını vermedi.

Sanji sapık olmasa adamın kötülenecek yanı da olmazdı :hhh: Oda sapıklığı sevmeyenler bir şekilde yine eleştirebilsin diye vermiş resmen.

Ben o avatarı Sanji'nin tayfaya Okama olarak dönme ihtimali olduğu zaman koydum. Dedim eteği belinde düşmanları yenecek Mugiwaraları temsil edecek dedim. Sonra ne oldu kendi kaptanını dövdü. Burada herkesin sayıp sövdüğü linç ettiği Zoro bile kaptanına saygıdan ve bağlılıktan azını vermedi.
Zoro ne zaman linç edildi la :) zoro’nun linç edilmesine ben bir kere izin vermem kim o kişi söyle bana :)

Zoro dediklerinde yüzde yüz haklıydı. Sanjinin kişisel çıkarı için tayfaya yamuk yapacağını öngörmüş adam işte, daha ne?
Bir çocuk için 30 gün aç kalan adamla, çocukları kurtarmaktan Nami'yi 4 kere caydıymaya çalışan bir puştu bir tutmayalım lütfen.
Birini yüceltip diğerini ezmek olmuyor işte. Eleştireceksen ikisini de eleştireceksin. Zoro gidip dışardaki herhangi bir insan için endişelenir, kabul. Ama aynı Zoro, tayfadaki arkadaşlarını Big Mom'ın gazabından uzaklaştırmak için ayrılan Sanji hakkında da ne hali varsın der. İşi o noktaya kadar götürür. Bir tarafta yabancı bir insan, diğer tarafta senin kardeşin. Boşuna dememişler yılan arayacaksan uzağa gitmeyeceksin:oleyo:

Birini yüceltip diğerini ezmek olmuyor işte. Eleştireceksen ikisini de eleştireceksin. Zoro gidip dışardaki herhangi bir insan için endişelenir, kabul. Ama aynı Zoro, tayfadaki arkadaşlarını Big Mom'ın gazabından uzaklaştırmak için ayrılan Sanji hakkında da ne hali varsın der. İşi o noktaya kadar götürür. Bir tarafta yabancı bir insan, diğer tarafta senin kardeşin. Boşuna dememişler yılan arayacaksan uzağa gitmeyeceksin:oleyo:
Sen nasıl yorum atıyon la şu yorumundan ben bile etkilendim :D

Arkada tayfa üyesi bırakınca anladık ne kadar haklı olduğunu Zoro'nun. Ama öleceksen bile ölme diyerek ölümsüzlük şifresi yazdığı için ona Luffy Reyizzz diyorduk değil mi? O öyle bir REYİZZZdir çünkü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık