Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tayfada her zaman rakibin en güçlüsü ile Luffy dövüşür. Ondan sonra gelen rakiplerden 2 tanesi ile de rakibin dövüş stiline göre değişir, Zoro ve Sanji dövüşür.

Jinbe monster trioyu bozabilirdi ama muhtemelen yapamayacak. Çarkı çevirmiş ve kol bacak vb bir şeyler kaybetmiştir muhtemelen. Eğer geri dönerse tayfaya tecrübesi ve dümenciliği ile katkıda bulunacaktır.

Zoro > Sanji veya Zoro = Sanji fark etmiyor. Tayfanın monster triosu her daim bu üçlüdür.
2 yıl aradan sonra böyle bi' şey kalmadı. 2 yıl arayı geç, en son böyle bir şey olalı 500 bölüm geçti.

Üye silindi 1004

2 yıldan sonra asıl Luffy'e düzgün dövüş çizilmedi, rezil ettiler karakteri :hhh:
O Hordy dövüşünün saçmalığı neydş? Resmen Luffy'e hakaretti o dövüş. Zoro'nun suyun içinde tek attığı adamla Luffy'i dövüştürmek için ıkındı Oda.

Monster Trio artık Luffy, Zoro ve Jinbe'dir diyorum arkadaş, arkadaş kudurdu. Sanji'yi nasıl hiç sayarsın diye. Tek tek sebeplerini açıklıyorum tınlamıyor. Sanji devri kapandı diyorum yok.
Serinin ana iskeletine ters bu durum. Monster Trio diye baştan beri çizilen bir durum söz konusu. Seri sonunda Amiral üstü bi Luffy, Amirallerle savaşacak ama kazanamayacak Zoro-Sanji iskeleti. Trio bozulursa okurların memnuniyetle karşılayacağını zannetmiyorum.

O Hordy dövüşünün saçmalığı neydş? Resmen Luffy'e hakaretti o dövüş. Zoro'nun suyun içinde tek attığı adamla Luffy'i dövüştürmek için ıkındı Oda.
Keşke bir o olsaydı, adamın dövüşlerine bin türlü müdahale geliyor sağdan soldan, CC'ye bile kaybetti, Hody salağının dövüşünden sonra gemi falan parçalayacağım ayağına kansızlıktan ölüyordu. Kıraker, Dof, Kata tamamen rezil rüsva dövüşler. Ha çıkıp ama güçlendi, ödülü artı falan dersin katılırım bunun haricinde adam akıllı dövüş değildir bunlar.

Tayfada her zaman rakibin en güçlüsü ile Luffy dövüşür. Ondan sonra gelen rakiplerden 2 tanesi ile de rakibin dövüş stiline göre değişir, Zoro ve Sanji dövüşür.

Jinbe monster trioyu bozabilirdi ama muhtemelen yapamayacak. Çarkı çevirmiş ve kol bacak vb bir şeyler kaybetmiştir muhtemelen. Eğer geri dönerse tayfaya tecrübesi ve dümenciliği ile katkıda bulunacaktır.

Zoro > Sanji veya Zoro = Sanji fark etmiyor. Tayfanın monster triosu her daim bu üçlüdür.
Katılıyorum.

Üye silindi 1004

Uzuv kaybının Jinbe'yi güçsüz düşüreceğini sanmıyorum serinin mantığına ters çünkü. Kol bacak kaybetmiş adamlar ya minimum ya da hiç güç kaybetmiyor. Belki Big Mom yüzünden Jinbei 10 yıl yaşlanırsa ya da 5 yıl falan o zaman gücü azalabilir. Onun dışında Monster Trio Sanjisiz devam eder.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 30)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık