Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bahane göz gibidir herkeste bulunur :fool:

Lucci'ye çelikle vuruyordu daha evvel tabi. Koskoca kedi plastik yumruklara yenildi :ehe: Aynı şekilde Croco, Enel vs. vs. Bunların hepsinin lastik fobisi vardı. Hatta bu lastik yumruklar koskoca kahraman Garp'tan bile kan alırken iş haki çıktıktan sonra lastik-çelik olayına döndü. Tamam :)
İşte lastikle vuruyordu ben farklı bişi mi dedim?

O en iyi 21 kılıçları varya Zoronun senin yonkou Mihawk bile kesemedi onları hani bil istedim. Belki farkında değilsindir gözden kaçmıştır falan.

İşte lastikle vuruyordu ben farklı bişi mi dedim?

O en iyi 21 kılıçları varya Zoronun senin yonkou Mihawk bile kesemedi onları hani bil istedim. Belki farkında değilsindir gözden kaçmıştır falan.
Onun kesilmemesinin sebebi belli. Olayı çarpıtma hiç :)

Senin dediğin durumda lastiğe haki yüklemek ile kılıca haki yüklemek arasında bir fark var. Buna göre Zoro daha avantajlı. Kabul ettin sayıyorum :ehe:

Onun kesilmemesinin sebebi belli. Olayı çarpıtma hiç :)

Senin dediğin durumda lastiğe haki yüklemek ile kılıca haki yüklemek arasında bir fark var. Buna göre Zoro daha avantajlı. Kabul ettin sayıyorum :ehe:
Neymiş sebebi anlatsana biraz.

Tabi ki. Biri lastik yumruğunu komutanlarla savaşmak için sertleştiriyor. Diğeri elindeki çelikleri taş kesmek için sertleştiriyor. Biri 3 sertliği x e çıkarmaya çalışırken diğeri 9 sertliği x e çıkartmaya çalışıyor. Hani burdan övüneceksen tutmayayım seni.

Neymiş sebebi anlatsana biraz.

Tabi ki. Biri lastik yumruğunu komutanlarla savaşmak için sertleştiriyor. Diğeri elindeki çelikleri taş kesmek için sertleştiriyor. Biri 3 sertliği x e çıkarmaya çalışırken diğeri 9 sertliği x e çıkartmaya çalışıyor. Hani burdan övüneceksen tutmayayım seni.
Kuina'dan aldığı kılıç. Onun hayali onun hatırası vs. Babasının hayrına mı kesmedi Mihawk onu ? :)

Olay şu ki Zoro'nun çıkacağı sertlik daha fazla. Bu da ona saldırı-savunma anlamında avantaj sağlıyor. Zaten Luffy silahlanmada eksik olduğunu kabul etmiş. Kiminki daha iyi diye tartışmaya gerek bile yok :)

Kuina'dan aldığı kılıç. Onun hayali onun hatırası vs. Babasının hayrına mı kesmedi Mihawk onu ? :)

Olay şu ki Zoro'nun çıkacağı sertlik daha fazla. Bu da ona saldırı-savunma anlamında avantaj sağlıyor. Zaten Luffy silahlanmada eksik olduğunu kabul etmiş. Kiminki daha iyi diye tartışmaya gerek bile yok :)
Başka bir en iyi 21 olsa gitçekti yani?

Bir tarafta haki ve meyve üzerine kurulu bir dövüş tekniği var. Diğer tarafta ise zaten sert olan birşey tutan ve 3. arcta anca armament kullanan biri. Bak bakalım kim daha haki ağırlıklı dövüşüyor? Kimin dövüş stilinde haki hayati önem taşıyor? Ve sonuç olarak kimin hakisi müthiş olmazsa bunun acısını daha çok çeker. Bu soruları kendine sor. Zoronun kendini yeterli görmesi kendi vizyonunun darlığı olur ancak.

Başka bir en iyi 21 olsa gitçekti yani?

Bir tarafta haki ve meyve üzerine kurulu bir dövüş tekniği var. Diğer tarafta ise zaten sert olan birşey tutan ve 3. arcta anca armament kullanan biri. Bak bakalım kim daha haki ağırlıklı dövüşüyor? Kimin dövüş stilinde haki hayati önem taşıyor? Ve sonuç olarak kimin hakisi müthiş olmazsa bunun acısını daha çok çeker. Bu soruları kendine sor. Zoronun kendini yeterli görmesi kendi vizyonunun darlığı olur ancak.
Mihawk zaten biliyor Zoro'nun kılıcı kimden aldığını. Ha bu arada çok da umrundaydı zaten.:D

Diğer 2 kılıç kesilmişken diğer 3.kılıcın fiziksel olarak nasıl kesilmediğinin Mihawk kesmedi gibi bir cevabı olabilir Mİ merak içindeyim.:D

Çok açık şekilde kılıcın sağlamlığı söz konusu. O kılıç o atakla kesilecek kılıç değildi işte.:D

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık