Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Karakter fiziksel olarak çok güçlü değilse hakisi ne kadar dayanacak :S Tek başına hakisiyle bir yere gelen olduğunu sanmıyorum niyeyse.

Üye silindi 1004

Karakter fiziksel olarak çok güçlü değilse hakisi ne kadar dayanacak :S Tek başına hakisiyle bir yere gelen olduğunu sanmıyorum niyeyse.
Rayleigh var yüzerek durgun denizi geçiyor safi fiziksel güç adam. Muhtemelen akranı Garp da öyle. Shanks'ın o ikisi kadar fiziksel güce sahip olduğunu hiç ama hiç sanmıyorum. Shanks muhtemelen doğrudan haki master, hakiyle bi yere gelen karakter. Garp+Rayleigh fiziksel güç+haki. Shanks saf haki bence. Roger'da muhtemelen saf hakidir bence. Zaten bu dörtlü dışında ya herkes meyve kullanıcısı ya da kılıç ustası.

Rayleigh var yüzerek durgun denizi geçiyor safi fiziksel güç adam. Muhtemelen akranı Garp da öyle. Shanks'ın o ikisi kadar fiziksel güce sahip olduğunu hiç ama hiç sanmıyorum. Shanks muhtemelen doğrudan haki master, hakiyle bi yere gelen karakter. Garp+Rayleigh fiziksel güç+haki. Shanks saf haki bence. Roger'da muhtemelen saf hakidir bence. Zaten bu dörtlü dışında ya herkes meyve kullanıcısı ya da kılıç ustası.
Haki Beyazbıyığın darbesini karşılamanı sağlayabilir ama ayakta kalmanı sağlayamaz.

Bence de meyvesiz seri bu kadar tutmazdı. Bizim Luffy'mizin uzaması şişmesi lazım.:D

Oda çok iyi bir güç unsuru düşünmüş. Şeytan meyveleri çok orjinal bir düşünceydi. Bu sayede alt yapısını yaptı ve bir çok farklı güç görüyoruz. Çeşitlilik oluyor.

Aslında sadece güç unsurunun meyveler olduğunu düşünmüyorum. Şu kılıçların altından bir şey çıkacak. Meyveler kadar olmasa da onların da bir güç unsuru olduğunu düşünüyorum. Özellikle kılıçların sınıflandırılıp derecelendirmesi ve lanetli olmaları bunu açığa vuruyor.

Meyve olmasa sıradan olurdu. Bildiğin kılıç kalkan savaşına dönerdi olay. Eğlencesi kalmazdı işin Game Of Thrones tarzı bir şey olurdu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık