Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kesin bir şey diyemem ona benim kendi fikrim en fazla oyalar. Ama hani haşamat eder tekler geçer felan :confused:
bana göre burada anahtar soru hangi 2?

hangi 2 amiralle nerede dövüşecek? Shiki denizcilerin bazesini basıp 1 gün boyunca garp+ sengoku ile dövüşüp yakalandı.

Beyaz bıyık o yaşlı haliyle akainuyu gömüyordu. Yani karşıda garp gibi kendi dengi olacak şekilde çizilmiş birisi varsa alamaz. Ama köramiral+ kizaruyu tarafsız bölgede alabilir gibi.

Bu Sanji eğitimi sırasında ''güçlendirecek yemekler/tarifler'' falan tarzı bi geyikler dönüyordu sanki mangada. Şimdi Sanji, Linline pasta yaparak güçlendirmiş mi oldu?

Bak Mihawk Reis ne diyor. Oda'nın elinden çıkmış...

Şu sözleri Ace için söyleseler sabaha kadar kafamızda boza pişirirdin :hhh:
İyi de bu kötü bir şey değil ki. Keşke daha fazlasını deseydi.:D Böyle bir güce sahip olması kötü bir şey değil Ferit.

Adamın irade dağ taş demiyor herkese geçiyor. En son WB tüm adamlarını Luffy'e vermişti. Ace aylardır yapamadığını çocuk tek bir hamle ile yapıyor. :D

Yüzdelere takılmayın eyy ahali.
Rocks daha yeni tanıtıldı.
Şu Elbaf’a gitmelerini hiç istemiyorum ya. Adını ilk duyduğumdan beri gitseler de aradan çıksa diyordum ama iyice serinin sonuna sakladı Oda. İşin yoksa hikaye o kadar sona yaklaşmışken Usopp’un zırlamalarını oku şimdi. :/

Şu Elbaf’a gitmelerini hiç istemiyorum ya. Adını ilk duyduğumdan beri gitseler de aradan çıksa diyordum ama iyice serinin sonuna sakladı Oda. İşin yoksa hikaye o kadar sona yaklaşmışken Usopp’un zırlamalarını oku şimdi. :/
Evet malesef öyle :(
Ben de pek elbaf fanı olduğumu söyleyemem.
Tek umudum Bm nin oraya gelmesi ve heyecan katması.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık