Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaptan Kuro , Don Krieg gibi adamlar gitti abudik kubidik adamlar geldi hey gidi One Pice ruhunu kaybettin...

Mesele ezik olması güçlü olması değil karakterin işlenişi . Tasarım ve yetenek olarak orijinal bir tipti Krieg .

O açıdan Kuro çok iyiydi. Don Krieg dövüşü iyiydi ama Don Krieg için aşırı iyi diyemem diğerlerine kıyasla.
One Piece o zamanlar DragonBall’ın etkisinde bir seriydi bence ve bu da karaktere çizim ve işleniş yönünden güzel bir hava katıyordu . Sonradan E.oda kendi benliğini kazandıkça seri farklı yol aldı . Benim için olumsuz oldu mesela zaten karakter çizimlerinden anlaşılıyor . İlginç tipler türedi . Gerçi kolay değil 900 küsür bölüme binlerce tip çizmek .

Kaptan Kuro , Don Krieg gibi adamlar gitti abudik kubidik adamlar geldi hey gidi One Pice ruhunu kaybettin...
20 milyonluk ödülle Mihawk'a saldıran reis,dünyanın en korkusuz adamlarından kolay yetişmiyor tabii böyleleri. :) 20 milyon ödülüm olsa değil Mihawk eski Bellamy'e bile saldırmazdım ben seride olsam. :D Kütüphanede konusu bile yok bu arada göremediğimde şaşırmıştım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 22)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık