Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
La zaten adamın çizdiği saçma sapan dövüşlerden belli değil mi ? Herif sadece Lütfü kk olsun diye değil aynı zamanda rakiplerini yensin diye de ıkınıyor :hhh: Bu kadar zorlama bu kadar dandik bir ana karakter olamaz ya kikahoh :ehe:
Olm sen ne saçmalıyorsun lan? :D Luffy'den bir iki yaş büyük Zoro için geleceğin Wb'si diye her yerde yazan sen hangi akla hizmet bunları yazıyorsun? :/ Luffy genç yaşta KK olunca problem, Zoro genç yaşta KK seviyesi olunca kral Zoro efsane Zoro. (Hayatta bu seviyeye gelemez zaten de burası ayrı bir mesele) Dalga mı geçiyorsun sen? :/

Son düzenleme:
Bu açıklamada ne varmış yahu ben onu anlamadım? Görünen şey bu değil mi zaten? Bu seriyi az bi' okuyan insanın çıkarabileceği bir yorum yahu bu :D
Yani şu açıklamaya ehehe demek de tam üç harflilere yakışan bir şey. :/ 2 yıl önceki Luffy çöp olduğu için zaman atlaması yaptım demiş. Fazla da uzatmadım çünkü benim mangam shounen demiş. Buradaki sorun ne çözemedim ben.

Yav o açıklama da ne var sanki, bence herhangi bir sıkıntı yok. :a:
Bence de yok :cool:

Üç harfli= Üç kılıçlıyı ve aynı zamanda üç harfli nam-ı diğer delikli Ace'i temsil eder.

Bkz: Tdk
Olum her ağzınızı açtığınızda çocuk daha bilmem kaç yaşında diyen kimdi ? Adam demiş işte bu yaşta bıraktık çünkü shounen yaş aralığında olsun istedim. Daha ne desin size utanmanız için pühhh kıvırtkanlar :oleyo2:

Olum her ağzınızı açtığınızda çocuk daha bilmem kaç yaşında diyen kimdi ? Adam demiş işte bu yaşta bıraktık çünkü shounen yaş aralığında olsun istedim. Daha ne desin size utanmanız için pühhh kıvırtkanlar :oleyo2:
Biraz daha aç konuyu anlamadım ne demek istediğini üç harfli. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık