Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro-Sanji kıyası yapma çabaları. :flaugh:

Dostum o adada okamadan başka ne var? İvankov ne?

Zoro babunları daha eğitim başlamadan yendi zaten. He, yine babunlarla ilgili bir şeyler yapmış olabilir ama böyle bir bilgi yok.
Konuyu nasıl Sanji-zoroya getirdin hayret ediyorum tamam zoro mihawk ile kapışarak eğitildi hatta mihawkın gözünü çaldı diyorlar. Oldu mu ?

Babunların çok akıllı ve insanları taklit ettiklerini hatırlatmama gerek var mı ?. Sıradan maymun değil bunlar. Luffy de büyük hayvanlarla kapıştı 2 sene boyunca :bilmem: ne diyim zoro 2 sene mihawk ile dövüşerek mi eğitildi diyim yani.
O babunların mangada olup olmadığından bile emin değilim şu an ve bakmaya da üşeniyorum açıkçası. Mangada yoklarsa zaten tartışacak birşey yoktur. Lakin iki sene boyunca Zoro'nun o maymunlarla uğraştığını düşünüyorsan yamuluyorsun :)

Edit...

Hiç sorma yıllardır tartışıyoruz bunu,mangada açık açık olanları bile ana karakter yada tayfa karakteri olmadığı için birilerine kanıtlamak zorundayız.Kişiler değişiyor söylemler değişmiyor bir ara jozu akainu'yu alıyordu bu forumda hatırlarmısın bilmem. :/
tabi tabi.Yok elmas ısıyı çok iyi iletiyormuş da o yüzden tek atmış aokiji :D yahu tek atmış tek :D

@Densetsu no Samurai @Roronoa Zoro
Yav hacılarım ben zoroya bir şey mi dedim de böyle savunuyorsunuz :D rayleigh den nasıl şu duruma geldim hala aklım almıyor. Neyse hacılarım zoro adamdır bunu samimiyetle söylüyorum. Ha babunla eğitim almış ha orangutanla şu yazdıklarımda karşı çıkılacak hiçbir şey yoktu yine de savunma gereği duydunuz. Böyle girşimler sadece karakterden soğutur söyleyeyim ama yine de severim zoroyu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 21)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık