Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ezeceksem Luffy fanı ezeyim bari diyorsun öyle mi? :D

Ben gitmiştir dedim. Gitmişse sıkıntı yok, Red ile eğlenirim. Yok gitmedi mi? Wano'ya bile gitmeye totosu yememiş diye goygoy yaparım. İki türlü de sıkıntı yok benim için xd
Aynen ordudan bir nefer daha eksilmiş olur. :D Onun için de sıkıntı yok alan razı veren razı muhabbeti sizin durumunuz. :rolleyes:

Aynen ordudan bir nefer daha eksilmiş olur. :D Onun için de sıkıntı yok alan razı veren razı muhabbeti sizin durumunuz. :rolleyes:
O da doğru. Kaybederse gizli Luffy fanlığını iddia bahanesinin ardına sığınarak gösterecek. :rolleyes: Diğer taraftan da Mihowk'a övgüler dizecek aynı zamanda. (Tabi adaya geldikten sonra her zamanki gibi R vitese takmadıysa xd)

O da doğru. Kaybederse gizli Luffy fanlığını iddia bahanesinin ardına sığınarak gösterecek. :rolleyes: Diğer taraftan da Mihowk'a övgüler dizecek aynı zamanda. (Tabi adaya geldikten sonra her zamanki gibi R vitese takmadıysa xd)
Benim düşünceme göre Mihawk gitmemiştir oraya çünkü Kizaru ve Akainu arasındaki muhabbetten oranın tamamen kapalı olduğu izlenimini aldım. Mihawk'ın oraya gitmeden nasıl kılıç ustalarının en iyisi olduğuna gelirsek burada Zoro devreye girecek adamın öğrencisi en güçlü Samurayı yenecek.

Yani sen Mihawk oraya gitmedi diye çok fazla ötemeyeceksin her halükarda :byee:

Benim düşünceme göre Mihawk gitmemiştir oraya çünkü Kizaru ve Akainu arasındaki muhabbetten oranın tamamen kapalı olduğu izlenimini aldım. Mihawk'ın oraya gitmeden nasıl kılıç ustalarının en iyisi olduğuna gelirsek burada Zoro devreye girecek adamın öğrencisi en güçlü Samurayı yenecek.

Yani sen Mihawk oraya gitmedi diye çok fazla ötemeyeceksin her halükarda :byee:
Smoker iddia konusunda Wano'nun en güçlü samurayını Wano'da yenmediyse bile sayılır dedi. Zaten yenmediyse sahtekar herifin tekidir.

@Omeawamo93

Hacı Zoro'nun en mantıklı tekniği sence hangisi?

Bence Ashura da sana da sormak istedim.
Ashura'nın mantığını hep Zoro'nun ruhuna bağlıyorlar ama bence kılıcın laneti sayesinde yaptığı bir tekniktir o sayede kazandığı bir versustur(Tabi gene karşı karakterin tek yemesi olayına girmiyorum çünkü tartışma uzuyor) ki o kılıçta büyük ihtimal Sandai Kitetsu'dur eğer Shu denilen eleman EL'de Yubashiri yerine Sandai'yi yok etseydi o tekniği bir daha kullanabileceğini düşünmezdim ki şanslı adammış Yubashiri OUT Shusui İN oldu gelecek arcda. Onun içindir ki düşüncelerimden biri Wano'da Nidai Kitetsu gibi bir kılıcı görebiliriz. Diğer türlü pek bir mantığının olduğunu düşünmüyorum.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık