Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne yaptı Croco kendi gücünü gösterecek?
Jimbei misal Akainunun magma yumruğunu tankladı.Ivankov beyinsiz Kumayı aldı.Croco silah tokuşturdu :(
Hacım croconun neler yaptığını görmek için başkalarıyla karşılaştırmaya gerek yok.
Herkesin hakkını ayrı vermek lazım.
Croco birçok defa savaşın kaderini değiştirdi.
Mihawk luffy yi kovalıyordu sonra ne oldu kimin sayesinde kurtuldu luffy ? Orda silah tokuşturmuyorlar orda bildiğin mihawk darbe vuruyor ve croco buna karşılık verebiliyor. Yine ace de croco sayesinde infazdan kurtuldu. Sonra akainuyu da croco durdurdu. Doflamingoyla kafa tutuştu. Dofi tekme croco da silahıyla saldırdı ve ikisi de üstün gelmedi saldırılarıyla. Croco hep üst seviye adamlarla uğraştı mf de bunu güçsüz bir karakter yapamaz. Croco gereğinden fazlasını yaptı. Mihawk ve akainu ile karşılaştıktan sonra croconun hemen kaçtığını düşünebiliyormusun ?
Wb ye saldıran bir adamdan bahsediyoruz. Bir amirali veya mihawkı yener demiyorum ama onları oyalayabilecek ve kapışabilecek seviyede.

Hacım croconun neler yaptığını görmek için başkalarıyla karşılaştırmaya gerek yok.
Herkesin hakkını ayrı vermek lazım.
Croco birçok defa savaşın kaderini değiştirdi.
Mihawk luffy yi kovalıyordu sonra ne oldu kimin sayesinde kurtuldu luffy ? Orda silah tokuşturmuyorlar orda bildiğin mihawk darbe vuruyor ve croco buna karşılık verebiliyor. Yine ace de croco sayesinde infazdan kurtuldu. Sonra akainuyu da croco durdurdu. Doflamingoyla kafa tutuştu. Dofi tekme croco da silahıyla saldırdı ve ikisi de üstün gelmedi saldırılarıyla. Croco hep üst seviye adamlarla uğraştı mf de bunu güçsüz bir karakter yapamaz. Croco gereğinden fazlasını yaptı. Mihawk ve akainu ile karşılaştıktan sonra croconun hemen kaçtığını düşünebiliyormusun ?
Wb ye saldıran bir adamdan bahsediyoruz. Bir amirali veya mihawkı yener demiyorum ama onları oyalayabilecek ve kapışabilecek seviyede.
Son cümlen için bir şey sorucam.Mf Luffy bir amirali teke tekte oyalayabilir ve kapışabilir miydi ?

Sana bir soru soracağım. Sence Crocoboy İmpelD. dan Doffy'i kaçırabilir mi ? yoksa bunu iddia etmek karakteri abartmış olmak değil midir?
Kimse bir taktik yapmadan ordan dofiyi kurtaramaz. Tek başına birini kurtarmak için amiral seviyesinde olmak lazım. Ha Croco taktiğini yapar ordusuyla girer kurtarabilir dofiyi. Burda önemli olan croco magellanı yenebilir mi başa baş bir mücadele olur. Luffy bile şans faktörleriyle hayatta kaldı. Teach de öyle. O yüzden taktiğin yoksa kimseyi kurtaramazsın.

Kendisi bir röportajında söylüyordu seriyi 5 yılda bitirmeyi planlıyordum diye. Büyük ihtimal Crocodile final bosslardan biri olacaktı.

2 yıl önceki Luffy'nin saldırılarına dayanamayan adam Mihawk'ı durduruyor, Akainu'yu kesiyor, Jozu gibi bir adamın darbesine maruz kalıp savaşa devam edebiliyor. Doflamingo ortaklık teklif ediyor.

Bana göre Oda net Crocodile'ı tasarlarken batırmıştır. Hep diyorum, MF Crocodile ile Arabasta Crocodile farklı diye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık