Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shounen Jump'un kapağı düşmüş internete.

https://twitter.com/YonkouProd/status/1011565051717681152

Sağ üstte, Luffy'nin üstünde, "This issue we enter Wano!" yazıyormuş Tr: "Bu sayıda Wano'ya giriş yapıyoruz!"
Bölümün tamamı Wano ile ilgili olmak yerine sadece son sayfasında, ufukta Wano görülme ihtimali var bence.
Benim bundan anladığım reveride çok büyük olaylar olacak ve biz bunun çizilmiş halini göremeyeceğiz. Akainu vs aokiji, wb tayfası vs karasakal tayfası gibi. Çünkü büyük olaylar olduğu takdirde bunu iki üç bölümde geçiştiremezsin üzerine düşmen gerekir. Belli ki bir an önce yeşil kafalıya kavuşmak istiyor oysa en sevdiğim arc olma yolunda gidiyordu yazık oldu

One Piece sıçarama noktası olabilcek bi arc olabilirdi Riveria.
Ama salla şimdi Riveria'yı sonunda Zoro be sonunda.
Hala olabilir. Ama bence Oda reyisin aklında Wano'dan sonra çıkacak gazete manşeti var. Wano arc bittiğinde Luffy'nin belki de Filosuyla sessiz kalamayacağı bir olay olarak meydana gelecek. Onca şey gözüktükten sonra geçiştirilme olma ihtimali benim gözümde çok düşük bir ihtimale indi. Devrimciler olmasaydı bile böyle düşünebilirdim.
@arcadia Umudu kesme kardeşim orada olan olaylar büyüyerek devam edecek rez al.

Hala olabilir. Ama bence Oda reyisin aklında Wano'dan sonra çıkacak gazete manşeti var. Wano arc bittiğinde Luffy'nin belki de Filosuyla sessiz kalamayacağı bir olay olarak meydana gelecek. Onca şey gözüktükten sonra geçiştirilme olma ihtimali benim gözümde çok düşük bir ihtimale indi. Devrimciler olmasaydı bile böyle düşünebilirdim.
@arcadia Umudu kesme kardeşim orada olan olaylar büyüyerek devam edecek rez al.
O kesin zaten. Eninde sonunda luffy'ye yansıyacak bir tarafı olacaktır ama çizmiyor mahrum kalıyoruz o sahnelerden buna canım sıkılıyor.

ben daha önce buna benzer bir şey yazmıştım .. bu arc da olacak olayları biz göremeyeceğiz diye oda bize ucundan gösterdi ..şimdi 3 ana bölümden oluşacak wanoya giriş yapıyoruz bence kemerleri bağlayın tahmini 3.5 yıl daha fazla da olabilir wanodayız .. eğer oda wanoyu benim düşündüğüm tarz da yaparsa çok ağlayacağız.. ağır dramlar olabilir.. bazı bölümlerde sinirden sağa sola eşyaları fırlatabiliriz ... çok ama çok olaylar olacak mf deki gibi vsler olursa diye korkuyorum mf malum kötü idi oda bile haklısınız dedi yani.. daha geniş olaylar ve vsler göreceğiz ve çok kan göreceğiz ... :D

Bakalım Luffy vitesi 5 e mi takacak yoksa geri vitese mi takacak. Geri vitese de takabilir. Tabi yanında bir Yonkou bulursa iş başka.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık