Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Orada tam olarak ne dediğimi bile analyamamışsın kardeş ciddi misin yoksa trollüğe mi soyundun? Ben orada ne yazdım Crocodile tek başına basıp darma duman mı edecek dedim? Bir oku ilk önce oku ve anla ben yazmaktan sıkıldım. Sana diyorum ki hengame olacak ve Crocodile bunu kullanabilir. Dediğim şey de kesin değil zaten sadece bir fikir adam bu hengameyi kullanıp bunu yapabilir. Sana göre yapamaz 20 kişiye göre yapamaz 4 kişiye göre yapar. 100 kişiye göre yapmaz 10 kişiye göre yapar. Bu sadece bir fikir bunu da anlamıyorsan ne yapayım daha.
İyi tamam öyle olsun da hengame Wano da Reverie de olacak. Bana seriyi daha düzgün takip etmemi tavsiye eden sen değil misin kardeşim . Croco yu kim sokacak içeriye , Doffy'e nasıl ulacaşacak. Nasıl çıkaracak. Espri yaparak mı yenecek oradakileri. Ciddi ol lütfen Trollük yapan sensin bence .İmpel Down'u biliyorsan oradaki adalet kapısını da bilirsin. Kapıdaki muhafızları ve her kattaki koruma önlemlerini de bilirsin.Sanki normalde Amiral veya Cp veya yonkou mu koruyor orasını anlamadım ben senin demek istediğini.

İyi tamam öyle olsun da hengame Wano da Reverie de olacak. Bana seriyi daha düzgün takip etmemi tavsiye eden sen değil misin kardeşim . Croco yu kim sokacak içeriye , Doffy'e nasıl ulacaşacak. Nasıl çıkaracak. Espri yaparak mı yenecek oradakileri. Ciddi ol lütfen Trollük yapan sensin bence .İmpel Down'u biliyorsan oradaki adalet kapısını da bilirsin. Kapıdaki muhafızları ve her kattaki koruma önlemlerini de bilirsin.Sanki normalde Amiral veya Cp veya yonkou mu koruyor orasını anlamadım ben senin demek istediğini.
Ben Mangaka değilim kardeşim. Mangaka gibi kesin de konuşmuyorum, Mangaka yapmak istesin her türlü yapar. Teach nasıl girdiyse, Luffy nasıl girdiyse ID'ye Crocodile da öyle girer. Bunu dışında ben Amiraller Yonkoular koruyor demedim ID'yi fakat nerdeyse ilk kez bu kadar üst üste gelecek. Herkes bir yerlere dağılacak olaylar üst üste gelecek.

BM ve Kaido birleşecek. Sen nerede birleşiyor demişsin ama konuşmalarından bu net bir biçimde belli oluyor. ''Eskisi gibi iyi geçinelim'' dediklerinden bu belli. Devrimciler Mariejois'e sızdı orada ortalığı karıştıracaklar.

Crocodile'ı en son gördüğümüz sahne bu ve gazete'ye bakıyor.
Luffy'nin 5. İmparator olarak yayınlandığı gazeteye. Etrafa bakarsak bir mekanda ve çevresinde askerler veya korsanlar var. ID' de seviye 5.5 da Bon Clay var. Mangaka yapmak isterse yapamaz diyebiliyorsan tartışmamıza gerek yok zaten. Espri yaparak mı yenecek demişsin ama orada Magellan dışında Crocodile'a sıkıntı çıkarabilecek bir karakter yok bunu unutma.

Mangaka yapmak isterse yapamaz diyebiliyorsan tartışmamıza gerek yok zaten.
Neyse bro ben senin şevkini kırmayayim hiç o halde. BigMom Kaido konusunda, Kaidonun gelirsen seni öldürürüm gibi şeyler söylüyor ve açıkça ikiside Luffy'nin kafasını almak konusunda büyük bir tartışma içerisindeler. Eski günlerde de savaşmışlar yine savaşacaklar muhtemelen.

Ben Mangaka değilim kardeşim. Mangaka gibi kesin de konuşmuyorum, Mangaka yapmak istesin her türlü yapar. Teach nasıl girdiyse, Luffy nasıl girdiyse ID'ye Crocodile da öyle girer. Bunu dışında ben Amiraller Yonkoular koruyor demedim ID'yi fakat nerdeyse ilk kez bu kadar üst üste gelecek. Herkes bir yerlere dağılacak olaylar üst üste gelecek.

BM ve Kaido birleşecek. Sen nerede birleşiyor demişsin ama konuşmalarından bu net bir biçimde belli oluyor. ''Eskisi gibi iyi geçinelim'' dediklerinden bu belli. Devrimciler Mariejois'e sızdı orada ortalığı karıştıracaklar.

Crocodile'ı en son gördüğümüz sahne bu ve gazete'ye bakıyor.
Luffy'nin 5. İmparator olarak yayınlandığı gazeteye. Etrafa bakarsak bir mekanda ve çevresinde askerler veya korsanlar var. ID' de seviye 5.5 da Bon Clay var. Mangaka yapmak isterse yapamaz diyebiliyorsan tartışmamıza gerek yok zaten. Espri yaparak mı yenecek demişsin ama orada Magellan dışında Crocodile'a sıkıntı çıkarabilecek bir karakter yok bunu unutma.
Çapulcu gibi duruyor arkadakiler.

Bm ile Kaido birleşirse başkanın çıkarmak istediği büyük savaşı çıkarır ortalık kan gölüne döner denizler büyük kayıplar verir.. oda buna kalkışmaz asla .. bir yanda devrimciler bir yandan bu 2 deli oda altından kalkamaz :D bizimkiler de bu büyük savaş esnasında raftele ulaşır hikaye biter :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık