Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sence :alkis: ya terlemediği doğrudur 30 yıldir nw de olan kaptanlardan üstündür.Ama kullandığı güc seviyesi olayi saçma yoksa gidip bilmem kaç dakka niye pikayla uğraşsinki tek atabileceği herkeze tek atıyor bu adam zaten atamadığına demekki atamıyor.Tabi birde odanın bu adamı bir ayrı tutma olayida var ayni seviyede olduğunu dusundugumuz sanjiyi şamar oğlanina ceviriyor zoroyu birkere bile küçük düşürmuyor.Yani belki zorobun kisisel ozelliğindendir ama bizim marimoyu oda zorlamayi sevmiyor.Yani bazılarında ciddiyim :alkis:

BM logia değil kendini korumak zorunda. Akainu logia gözlem hakisi iyi olduktan sonra her türlü kendini savunabilir
BM'nin Logialık bir durumundan dolayı atlatamıyor değil ki saldırıyı k.hakisi zayıf diye blokeye kalkışıyor düğün pastası mahvolmadan önce oğluna neler olup bittiğini soran birinin Kata'dan üstün k.hakisi olduğunu düşünmüyorsundur umarım.

Sence :alkis: ya terlemediği doğrudur 30 yıldir nw de olan kaptanlardan üstündür.Ama kullandığı güc seviyesi olayi saçma yoksa gidip bilmem kaç dakka niye pikayla uğraşsinki tek atabileceği herkeze tek atıyor bu adam zaten atamadığına demekki atamıyor.Tabi birde odanın bu adamı bir ayrı tutma olayida var ayni seviyede olduğunu dusundugumuz sanjiyi şamar oğlanina ceviriyor zoroyu birkere bile küçük düşürmuyor.Yani belki zorobun kisisel ozelliğindendir ama bizim marimoyu oda zorlamayi sevmiyor.Yani bazılarında ciddiyim :alkis:
Ne bileyim bazen anlayamlyorum yazılanları artık. Zoro zorlanmadı da %30 falan çok şaşırtıcı geliyor bana. Zoro-Sanji olayından da bir güç çıkarımı yapamıyorum ben. Sırası gelen Oda’nın kalemine kurban oluyor işte.

Ne bileyim bazen anlayamlyorum yazılanları artık. Zoro zorlanmadı da %30 falan çok şaşırtıcı geliyor bana. Zoro-Sanji olayından da bir güç çıkarımı yapamıyorum ben. Sırası gelen Oda’nın kalemine kurban oluyor işte.
Tabi haklısın ikisi her daim eşit gibi olacak ama aralarındaki seviye şey gibi hunterxhunterde killio ile gon
Fair tailydeki natsu ile buz gucu olan çocuk gibi ya daima ciddi bir olay olsa zoro bir adim one çıkacak ve sanjiden çok parlayacak gibi bigmom arcında seyirciye bu algiyi kirdirabilirdi e ama gine yapmadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık