Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Böyle bir savunma olabilir mi ? Ölmeyeceğini nerden biliyor yakalanınca ? Sanji'nin dönmesini sağlamak kendisinin ve tayfasındakilerin hayatından kıymetli mi ? Jimbei'nin geri dönüp tayfayı korumasını kesinlikle anlıyorum, olgun bir davranıştı defalarca dile getirdim ama aynı olgunluğun ilk örnekte görünmediği de ortada.

Gömmeye yer aramama gerek yok tezatlık ortada ve ben bu tezatlığı doğrudan Luffy'e değil Oda'nın Bigmom arcsi için biçtiği yola veriyordum ama Luffy fanlarının tepkisi doğrudan üzerime gelince olayların rengi biraz değişti.

Yanlış hatırlamıyorsam Zoro orada(Rosa arc'de Pika ile dövüşürken) hakim seninkinden iyiyse de diyordu. Hem burda güç konusunda bir tezatlıktan bahsetmiyorum karekter tezatlığından bahsediyorum.

Şuan Luffy'nin gücü en az sağkol kadardır, Luffy'nin gücü ile ilgili bir sıkıntım yok.
Luffy’nin bu ilk pervasızlığı değil ki son olsun. Burada ki sıkıntı sen sanki ilk defa bu kadar pervasızmış gibi davranıyorsun. Luffy’yi bana sevdiren tereddütsüz aklına ilk geleni yapıp dediğim dedik olması ve bunun sonucunda gelişen oluşan olaylar silsilesi. Her Arc bir şekilde yakalanıyor bu adam her Arc sövelim o zaman.

Luffy’nin bu ilk pervasızlığı değil ki son olsun. Burada ki sıkıntı sen sanki ilk defa bu kadar pervasızmış gibi davranıyorsun. Luffy’yi bana sevdiren tereddütsüz aklına ilk geleni yapıp dediğim dedik olması ve bunun sonucunda gelişen oluşan olaylar silsilesi. Her Arc bir şekilde yakalanıyor bu adam her Arc sövelim o zaman.
Derdimi anlatamıyorum sana, ben bir olayda pervasız diğer olayda olgun olması ile ilgili konuşuyorum. En pervasız adamların fanıyım, Luffy pervasız davrandı diye niye eleştireyim. Yaptıkları çelişmiş dedim. Bu çelişkinin sebebi de Bigmom gibi terazide denk gelmeyecek kadar büyük bir gücün oratada olması.

Ha bunu niye sık sık dillendiriyorsun diye soracak olursan çok seslilik olsun istiyorum. Luffy'nin yaptıkları her seferde alkışlanınca arada bir çatlak ses gelsin derdindeyim.

Luffy'nin şansı varmıydı? BM'in kodaman ekibi ordaydı Perospero,Daifuku, Katakuri ve Oven hariç cümbür cemaat şeklinde Craker ve Sanji'den hemen sonra daldılar. Yonkou ordusu eğer onları vs all şeklinde yenmiş olsa millet BM için hayal kırıklığına uğrar ordusu bu kadar ezik mi? Diye düşünür. Yonkou bireysel olarak verildiğini sanmıyorum ordusu güçlü diye yonkou olunuyor diye düşünüyorum ve çoğu adaya hakim olması ile olunuyor.
Tabi yenilip yenilmemesi kişisel düşüncedir, bence biraz önce saydığın ağır topların olmadığı bir alanda Luffy gibi yedikce enerjisi normalden hızlı dolan birinin şansı vardı. Zaten dövüşlerin çizilmesi esnasında da bence bu aç kalma handikapından dem vurdu Oda.

Derdimi anlatamıyorum sana, ben bir olayda pervasız diğer olayda olgun olması ile ilgili konuşuyorum. En pervasız adamların fanıyım, Luffy pervasız davrandı diye niye eleştireyim. Yaptıkları çelişmiş dedim. Bu çelişkinin sebebi de Bigmom gibi terazide denk gelmeyecek kadar büyük bir gücün oratada olması.

Ha bunu niye sık sık dillendiriyorsun diye soracak olursan çok seslilik olsun istiyorum. Luffy'nin yaptıkları her seferde alkışlanınca arada bir çatlak ses gelsin derdindeyim.

Tabi yenilip yenilmemesi kişisel düşüncedir, bence biraz önce saydığın ağır topların olmadığı bir alanda Luffy gibi yedikce enerjisi normalden hızlı dolan birinin şansı vardı. Zaten dövüşlerin çizilmesi esnasında da bence bu aç kalma handikapından dem vurdu Oda.
Wano için öyle bir bahanesi olmayacak aşçısı yanında :D bu kez kalabalık bir şekilde de gidiyorlar. Çok heyecan verici olacak 20 den fazla vs bekliyorum Wano Arc'ı için.

MF savaşında Luffy idam sehpasında olsa ve orayı Shanks bassaydı durum nasıl olurdu ?
WB ile ACE yerine Shanks ile Luffy...

MF savaşında Luffy idam sehpasında olsa ve orayı Shanks bassaydı durum nasıl olurdu ?
WB ile ACE yerine Shanks ile Luffy...
Devrimci dragon gelirdi sabo gelirdi garp izin vermezdi shank gelirdi fll tayfa ace gelcem diye tutturur ace ve beki wb gelirdi boa hankok full olarak saldırırdı.Grandline ve east bldeki luffy hayranları isyan ederdi.Hasır şapka dile gelir adam teklerdi :D Ama ace gine ölürdü wb ace görünce kalp krizinden gine ölürdü :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık