Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sence neden bağladım.Aile yenilgi aldıktan sonra bunlar gösterildiği için olabilir mi mesela ? :) Rayleigh bu haber sonrası 5 işaretini çakıyor.
500 M ödül alıyor adam yav.

Onu geçtim 5. Yonkou diye bir şeyin ortaya çıkacağını tahmin etmeleri imkansız ki 5. İmparator diye bir şey de yok. Yonkou'nun anlamı da zaten 4 İmparator. Bu sadece Morgans'in bır hediyesiydi tayfaya ek olarak da Dressrosa sonrası Luffy şuan ki kadar güçlü değildi. Eğer orada Morgans tanisa bizim Luffy'i şuan ki övdüğünün yarısı kadar övmezdi ki orada bu arc yaptığının yarısı kadar bir şey yapmadı bizim tayfa.

4 yonkou hariç daha büyük bir organizasyon yok.Olsaydı mangaka yonkoudan önce onu indirtirdi.
Var. Kid ittifakı harcardı bunları. Nickinden utan.
Sonra Zou halkı da üzerlerinden geçerdi. Marco ve kalan WB korsanları ve Webble da daha büyük güç olur. Özellikle Ayıboğanın tayfası da varsa fena.
Sonra Wanoyu daha görmedik ama üstün olmaları muhtemel. Elbaf zaten en güçlü ülke dendi.
Şu an için ise Luffynin organizasyonu yonkou dahil herkese gider yapabilir. Öyle Dof gibi mosmor olmaz adlarını duyunca.

500 M ödül alıyor adam yav.

Onu geçtim 5. Yonkou diye bir şeyin ortaya çıkacağını tahmin etmeleri imkansız ki 5. İmparator diye bir şey de yok. Yonkou'nun anlamı da zaten 4 İmparator. Bu sadece Morgans'in bır hediyesiydi tayfaya ek olarak da Dressrosa sonrası Luffy şuan ki kadar güçlü değildi. Eğer orada Morgans tanisa bizim Luffy'i şuan ki övdüğünün yarısı kadar övmezdi ki orada bu arc yaptığının yarısı kadar bir şey yapmadı bizim tayfa.
O şekilde Luffy'nin 5 parmak hareketini de sırf 500 milyon ödül için önceden düşündüğünü söyleyebilirsin ama kimse öyle yorumlamadı.Sanmıyorum Ray gibi bir adam o ödülün Luffy için çok az olduğunun farkındadır zaten.Burada Ray'in ne düşündüğünden çok mangakanın tıpkı Luffy üzerinden vermek istediği mesaj gibi olduğundan bahsediyorum ben.5. imparator olayından kısa süre önce çizilmesi tesadüf olmasa gerek.

Doffy'i Luffy dışında yenecek bir nova yok. Law gibi biri bile çizik atmaktan öteye geçemedi. Kid felan dayağını yeyip oyuncak halinde yer altında malzeme taşırdı gemilere.

Var. Kid ittifakı harcardı bunları. Nickinden utan.
Sonra Zou halkı da üzerlerinden geçerdi. Marco ve kalan WB korsanları ve Webble da daha büyük güç olur. Özellikle Ayıboğanın tayfası da varsa fena.
Sonra Wanoyu daha görmedik ama üstün olmaları muhtemel. Elbaf zaten en güçlü ülke dendi.
Şu an için ise Luffynin organizasyonu yonkou dahil herkese gider yapabilir. Öyle Dof gibi mosmor olmaz adlarını duyunca.
Nereye harcıyor.Mevzu malum arkadaş olunca nedense pek objektif oluyorum :D

Familyden daha güçlü bir korsan organizasyonu görmedik.Marco ve kalan Wb tayfalarının ne olduğu hakkında bilgimiz yok.Marco ve tayfa yaşasa müttefiklerinin indirilmesine kesinlikle izin vermezlerdi.Ölmüş dahi olabilirler.Luffynin organizasyondan Luffyi çıkart geri kalana tek yürür Reyiz.Çöp dolu organizasyon.Wano konusunda kararsızım.İnu ve Neko güçlü ama Reyizi indirebilirler mi bilmiyorum.Jack tek direnmiş bunlara.Reyiz de aşağı yukarı bu seviyelerde.

O şekilde Luffy'nin 5 parmak hareketini de sırf 500 milyon ödül için önceden düşündüğünü söyleyebilirsin ama kimse öyle yorumlamadı.Sanmıyorum Ray gibi bir adam o ödülün Luffy için çok az olduğunun farkındadır zaten.Burada Ray'in ne düşündüğünden çok mangakanın tıpkı Luffy üzerinden vermek istediği mesaj gibi olduğundan bahsediyorum ben.5. imparator olayından kısa süre önce çizilmesi tesadüf olmasa gerek.
Gelecek için bir mesaj olabilir ama orada eğer bunu söylemek isteseydi mangaka haberi orda yaptırırdı. Fakat Yonkou arcinda yaptırdı demek istediğim şey o.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık