Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu da çok mantıklı :D :good:
Aslında Ray kumar oynuyor. Ödüle bakınca 5 gelecek diye bahse giriyor karşısında da 5 işareti yapan kadın var.
Aynı zamanda 5 savaş lordu kalması ve karşısında Fuji çakması olması da hem kumar yönünden hem de Fujinin amacı açısından güzel olmuş.
Öte yandan gazetede Apoonun olması da ilginç. :) O da vitesi direkt 5'e takıp kaçmış Kaidodan ve sonra emri aldına girmiş 3,5 attığı için. Bak Rayin önünde 3 tahta var eliyle de 5 yapıyor. :rolleyes:

Son düzenleme:
Kumara yatıracağı miktarı karşısındaki kadına işaret ediyor ya orada. :( Aynı zamanda ödülün 500 milyon olmasına ve Luffy’nin posterdeki fotoğrafında el sallamasına hoş bir gönderme olmuş işte.

Aslında Ray kumar oynuyor. Ödüle bakınca 5 gelecek diye bahse giriyor karşısında da 5 işareti yapan kadın var.
Aynı zamanda 5 savaş lordu kalması ve karşısında Fuji çakması olması da hem kumar yönünden hem de Fujinin amacı açısından güzel olmuş.
Öte yandan gazetede Apoonun olması da ilginç. :)
Aynen güzel ayrıntı olmuş :) :good:

Apoo'yu da yeni fark ediyorum vallahi. Gene yapmıştır bir şeyler.

Evet aynen haklısın bunu söyleyecektim aslında ama ödül tartışmasına girmek istemedim.O ödül bile yetmiyor aslında eğer ödülün içine g4 dahil değilse.Ki dahil olması bence mümkün değil.G4 luffy ile law arasında aynı ödülü alacak bir güç seviyesi yok.

Şimdi mangaka o arc şu an olduğu gibi yapmadı.Yapılan işe göre ödülleri bölüştürdü Law da iş yaptığı için.1 milyarı dağıttı böylece ikiye ayırdı.Luffy g4 ile bu ikisinin toplamına denk işi de yaptı zaten üzerine birde fakat o vermesi gereken ödülü vermedi temiz bir dövüş olmadığı için.En baştan birebir dövüşüp karışan olmasa g4 ile indirdiğinde 1 milyarı sadece luffye verirdi Law hiç ödül almazdı.
Hacım law ne kadar ödül aldı ki ? 60m falan aldı luffy de 100m aldı yani ödülleri aman aman artmadı hani biri 200m alsa diğeri de 150m alsa sana katılabilirdim.
Bu arada rayleigh resmine bakarsan orda 5 işaretini gösteriyor ve soldaki kız ne beş yüz milyon mu gibisinden tepki veriyormuş gibi bakıyor. Zaten arcın adı 500m adam arcı :)

Bak görüyon mu kumarla alakalıymış :D

Aynen güzel ayrıntı olmuş :) :good:

Apoo'yu da yeni fark ediyorum vallahi. Gene yapmıştır bir şeyler.
Editlemiştim de görmemişsindir. :) Arttırıyorum.
Öte yandan gazetede Apoonun olması da ilginç. :) O da vitesi direkt 5'e takıp kaçmış Kaidodan ve sonra emri aldına girmiş 3,5 attığı için. Bak Rayin önünde 3 tahta var eliyle de 5 yapıyor. :rolleyes:

Bana daha çok kadın Rayleigh' e burayla ilgilen diyor, Rayleigh de bekle bir gazetemi okuyum diyormuş gibi geldi o el işaretlerinden. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık