Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen o kısımları biliyorum. Oda genelde ileride kullanmayacağı malzemeleri kapaklara koymaz ya ondan merak ettim. Ya o manyak Mihawk'dı yada başka biri çıkacak ileride ve o krallığın yok olma sahnelerini flashback olarak göreceğiz :/

Muhtemelen.
Mihawk birisi yaptı diyor ama. Kendisi olsa ben yaptım derdi.
Mihawk'ın olayı aynen şöyle güvenlik açısından.

Ben buradayım işte benden ala güvenlik mi olur diyor Mihawk reyis. :D
Bilmediğim bir seri olduğu için ne demek istediğini anlamadım pek. Kastettiğim bizimkilerin sayısı az olduğu için Ichimi deniyor.

Ben geldiğimde hâlâ kan ve barut koyuyordu diyor Mihawk. Kapaklarda o kadar ayrıntılı olduğunu sanmıyorum ama animedekilerin bir kısmı kapaklardan alınmış.
Anime bölümlerine filler sahneler de eklenmişti. Babunların lideri vardı Mihawk kılıçlı o anime eklemesiydi sanırım. Yine Sanji'yi kovalayan Caroline isimli okama da filler karakterdi. Kapaklarda her tayfa üyesine 2 sayfa falan düştüğü için animede doldurmuşlar o kısımları.

Zoro ve Jinbeinin tam gücünü görmeden yorum yapıyorsak Luffy tayfayı 2 kere alır.Ha Zoro ve Jinbeinin tam gücünü görünce yorum yapacak olursak tayfayı yenemez gibime geliyor Luffy.

Sizce eskiden Mihawk’ın bir gözü de Zoro’nun ki gibi miydi ? Yoksa Mihawk Pell gibi uçma yeteneği veren Şahin şahin no mi sahibi olabilir mi?

Sizce eskiden Mihawk’ın bir gözü de Zoro’nun ki gibi miydi ? Yoksa Mihawk Pell gibi uçma yeteneği veren Şahin şahin no mi sahibi olabilir mi?
Belki de Fuji' nin gözlerini kendi kör etmesinin sebebi şahin gözlere sahip olmak istemesidir. o_O
Zoro' da iki gözü yemediğinden tek gözünü çizmiştir işte. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık