Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yanlış hatırlamıyorsam davul adasına seyir belirleyici ile değil de vivinin kar varsa ada var, ada varsa doktor var lafı ve tayfadan birinin dürbünle adayi görmesi sonucu gitmişlerdi. Yani Luffy orijinal rotasindan saptı. Bu da Karasakal'ın küçük bahçeye neden gitmediğini açıklar.

Arabastaya nasıl gittigini hiç hatırlamıyorum. Ama ana Rota orası değilse davul adasından sonra seyir belirleyici Banaro adasını göstermiş olabilir diye düşünüyorum. Yazdigin iki şeyden de pek emin değilim. Okumayali cok oldu. Hata varsa affola.
Davul Adası'na seyir belirleyici ile gidemezlerdi zaten. Çünkü Küçük Bahçe'de Seyir Belirleyici ayarlanmadığı için Davul Adası'nı göstermezdi. Alabasta'ya giderken şans eseri denk geliyorlar. Alabasta'ya da Daimi Seyir Belirleyici ile gidiyorlardı zaten. Luffy ve Roger'ın rotası aynıydı. Roger da Davul Adası'na uğramıştı.

Uzamamış işte yere. Dofun kafaya gümletmiş direkt o da yere çarpmış.
Yahu Garpın daha güçlü saldırıları olabilir ama ciddi attığı yumruklar bile kkg düzeyinde değil.
Üstelik Sai dediğin dedesinin tekniğini yapıyor ve Garp o tekniği yamultuyor. Etki alanları da bir değil. Sen Sainin o tekmeyle Dofun saldırısını geçip kkg ile aynı etkiyi bırakacağına inanıyor musun şimdi?
Sainin saldırısı Şu kısmı çatlatıyor işte bu bir mi kkg ile?
İkiside aslında benzer.Mangaka çizimleri neredeyse birebir aynısını yapmış. KKg daha güçlüyse sırf Dofi'nin atağı ile o etkiyi yaptı diye güçlüdür.
Garp'ın yenmek için antreman yapmak zorunda kaldığı bir vuruş gücü hafife alınmamalı.

Leo Bazuka << Sai'nin saldırısı < KingKongGun Chinjoo'nun matkaplı kafası(genç) < Garp'ın yumruğu

Muhtemelen Garp ile Luffy yumruk tokuştursa Luffy elim diye yere kapaklanır.(Katakuri misali) El kemikleri olmadığından tabi şanslı.

Garp'ın yumruğu niye etki oluşturmuyor dersek. Sai'nin saldırısı ortada o bile vurdumu rakibi dağı yararak ilerliyor. Chinjoo'nun ki kafası sivri olduğundan ve h.hakili adam olduğundan daha etkilidir. Yani oluşturduğu etki daha fazladır ama Garp o kafayı düzleştiriyor ama etkisi yok.

Mantıksal olarak olması lazım ama mangaka ya es geçti yada Garp'ın dövüş tarzı ile alakalı.

Son düzenleme:
Geçenler de Thriller bark arcından bir şeyler izleyeyim dedim. Aklıma şu geldi şimdi Usopp ile Perona dövüşüyor ya Usopp işte sürekli olumsuz ne bileyim korkak olduğu için hayaletler işlemiyordu ya ?? Namiye de aynı şey olmaz mı Namide olumsuz :(

@Smoker

Şu Lafitin bir tane fotoğrafı vardı kanatlı çizilmişti.Eğer uçabiliyorsa sıkıntı olmaz nereye nasıl gittikleri.Hatta Van augeri sırtına alıp görüş açısini da genişletebilir :D Oda sever böyle salaklıkları.

Hayır, yalan değil. Devler de Alabasta'dan önce o adaya çıkmışlar. Ada yeyici o adayı yedikten sonra çıkarıyor, orası Nanimonai Adası oluyor.
Onu kastediyorum zaten. Usopp'un bazı yalanları seride gerçek oluyor ya. Oda unutamamış o hikayeyi de devler üzerinden kullanmış.

Ben dışkı nasıl manyetik alan oluşturur diyordum da zaten yediği şey de ada olduğu için çıkan toprağın manyetik alanı olabilir diyebiliriz.

pudding'in meyvesinde insan hafızasını manipüle edebiliyorsun. Peki kestiğin parçaları kendine katabiliyor musun ? atıyorum Pudding Robin'in hafızasında yer alan antik dili kesip yok edebilir mi ya da daha önemlisi kendi hafızasına katabilir mi ?

Geçenler de Thriller bark arcından bir şeyler izleyeyim dedim. Aklıma şu geldi şimdi Usopp ile Perona dövüşüyor ya Usopp işte sürekli olumsuz ne bileyim korkak olduğu için hayaletler işlemiyordu ya ?? Namiye de aynı şey olmaz mı Namide olumsuz :(
Usopp'un ruhu Nami'nin ruhunun önünde diz çöker tövbe ister, usopp daha daha daha olumsuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık