Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Küçümsendiği konusunda katılıyorum. İroni olduğunu da anlamamışım kusuruma bakma. :sapkali:

Güçlenmesinin fiziki bir açıklaması pek yok galiba. Devlerin yumruğunu taklit ediyor tek sebep bu muhtemelen. Belki kolu büyüdüğü için kaldıraç etkisi gösteriyordur ve daha şiddetli sallıyordur. :oleyo2:
Hocam bende onu anlatmaya calışıyorum Mantiken yok şişirilen kemik daha ince daha dayanıksız olur.

Hocam bende onu anlatmaya calışıyorum Mantiken yok şişirilen kemik daha ince daha dayanıksız olur.
Öz kütlesi de düşüyor, yüzey alanı artıyor birde üstüne. O kol normalinden daha hızlı hareket edemez bizim dünyamızda ama orada daha güçlü bir darbeye neden oluyor. Fazla takılmamak lazım ondan neden daha güzçlü falan diye. :D

Olabilir ben ona bir şey demiyorum.Ama ben Urouge'nin komutan yenmesinden de bir kıllanmadım değil.O yüzden Snack'in diğer komutanlarla arasındaki farkın birazcık daha fazla olduğunu ve Urouge'nin ona ters gelmesinden dolayı yenilmiş olabileceğini söylüyorum.Urouge ve Bege diğer erkek novalar içinde biraz daha geri planda kalmıştı.Oda'da bunu farketmiş olucak ki Urouge için böyle bir şey yapmıştır belki.

"Luffy ve Urouge komutan yenmiş adamlar.Diğer novalardan daha güçlüler." tarzı yorumlar var.Ha belki gerçekten öyledir ama daha tam anlamıyla netlik kazanmamışken diğer ihtimali neden yok sayalım ?
Novaları neden kadın erkek diye ayırdın anlamadım, iki farklı nova grubu yok ki tek grup var.

@Sogotoh @H1dalg0

Yok zaten opta mantık arayan biri değilim de kendimce en mantıklı açıklamayı böyle yapmıştım.Neyse daha fazla zorlamıyım.:/

@Sogotoh

Onu ayırmamın nedeni Bonney'in gücüyle ön plana çıkmayacağını düşünmem.Geri kalan novalar içinde bir tek Urouge ve Bege daha arka planda kalmıştı.Onlarında güç olarak diğer novalarla aynı seviyede olduğunu belirtmek için Oda Urouge'ye böyle bir hareket yaptırmış olabilir demek istedim.

Öz kütlesi de düşüyor, yüzey alanı artıyor birde üstüne. O kol normalinden daha hızlı hareket edemez bizim dünyamızda ama orada daha güçlü bir darbeye neden oluyor. Fazla takılmamak lazım ondan neden daha güzçlü falan diye. :D

Novaları neden kadın erkek diye ayırdın anlamadım, iki farklı nova grubu yok ki tek grup var.
Şimdi meyve gücü sayesinde Luffy kolunu uzatınca ip-ince bi hale gelmesi gerekirdi sizin söylediğimize göre ama öyle olmuyor. Meyve burada tabakanın incelmesine izin vermiyor olabilir.
Mesela şurada Luffynin boynunun epey incelmesi lazımdı, ama öyle ciddi bi incelme olmuyor.

Şimdi meyve gücü sayesinde Luffy kolunu uzatınca ip-ince bi hale gelmesi gerekirdi sizin söylediğimize göre ama öyle olmuyor. Meyve burada tabakanın incelmesine izin vermiyor olabilir.
Mesela şurada Luffynin boynunun epey incelmesi lazımdı, ama öyle ciddi bi incelme olmuyor.
Biz de onu diyoruz zaten. Bizim yaşadığımız dünyaya çok benzese de bağzı fizik kuralları farklı OP'ta.

Biz de onu diyoruz zaten. Bizim yaşadığımız dünyaya çok benzese de bağzı fizik kuralları farklı OP'ta.
Ben farklı bi yere dikkat çekmeye çalışıyorum ama. Zira kurallar birebir aynı olsa dahi Luffynin meyve gücü daha fazla lastik üretip bu durumu dengeliyor olabilir diyorum. Nasıl diğerleri moçi, bisküvi, ip falan üretiyorsa bizimki de vücudundan dışarıya çıkartamasa da kendi içinde üretip sıklaştırıyor işte. Böylece tüm formları da daha anlamlı hale gelir bence ve bu bağlamda vücudun yoğunluğu arttığına göre enerji tüketiminin artışı daha da anlamlı hale gelir.

Şimdi bu Aokiji WB’in bisentoyu yemeden önce kendini element hale dönüştürdü ‘ Kizaru arkası dönük halde WB’in kesişi elemente dönüşerek atlattı felan bu Amiraller de kesin geleceği görüyor.

Biz iki yıl öncesinde sadece uzaktan izleyip geçmişiz hiç detaylandırmadığı için yazar.

Yeni yeni ayıktırıyor olaylara. Amiral savunması dendi ne çıktı .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 29)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık