Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forum 10-15 kişi arasındaki tartışmalardan ibaret olduğu için normaldir. :/

Kaido'nun yere çakılıp Kid'lerin önünde belirdiği sahneye bakınca çok daha uzun görünüyordu. Animede de öyle keza. Gövdesi böyleyse bacakları da uzundur gibisinden düşünüldü doğal olarak. Fakat bir ara Kaido'nun boydan çizimi paylaşılmıştı. Bulamadım onu. Orada bacaklarının vücuduna göre oldukça kısa olduğunu gördük. Normal bir oran olsaydı boyu en az 15 metre olurdu. @Çörekçioğlu Luffy
Animedeki hali zaten çok daha abartılı. Luffy’yi çok fena terletecek bu “canavar”. Bakalık Oda nasıl bir yol bulacak, bu dövüş için.

Daha önce paylaşmıştım bunu. Aklıma geldi.
Eyvallah reis. Bunu görmüştüm, evet. Ben Bm ile Kaido’nun yerini tam tersi hatırlıyordum. Video fena olmamış. Arkada müzik, seyretmesi eğlenceli diye paylaşmak istedim.

Luffy bundan darbe yememeye çalışacak. Çok yerse sıkıntı. Kata abisi hazırlıyor işte yavaştan. :/
Daha abisinin testinden geçemedi, Kaido’da işlemez o beş saniye kuralı.

Yanlışlık var Shanks daha uzun.:D
Karakterlerin boylarını tartışıyoruz :D Sen ve Shanks, ne ayak? Wb’den sonra Shanks’ı yedirmeyiz, ona göre. Gerçi daha adamın faul bir hareketini görmedik :)

O müziği abarttılar artık. Eskiden sadece epik sahnelerde olurdu şimdi her yerde. Animatörler az ekmeğini yemedi. :D
Sen çok dinlemişsindir:D Doyumluk değil, tadımlık dinle.

Daha abisinin testinden geçemedi, Kaido’da işlemez o beş saniye kuralı.

Karakterlerin boylarını tartışıyoruz :D Sen ve Shanks, ne ayak? Wb’den sonra Shanks’ı yedirmeyiz, ona göre. Gerçi daha adamın faul bir hareketini görmedik :)

Sen çok dinlemişsindir:D Doyumluk değil, tadımlık dinle.
Benden Shanks'i mi sakınıyon. İyiymiş kaç zamandır Shanks fanlığımızı göstermemişiz demek. Yok bazı şeyler yanlış gibi geldi bana. Birincisi Roger o kadar uzun değil gibiydi. Shanks'te daha uzundu diye hatırımda. Ve devler o kadar uzun değil. Hajrudin belki istisnadır ama Shirahoshi'den uzun dev görmedik galiba. Bu arada Pica'nın da boyu yanlış gibi. Daha doğrusu ben en fazla 500m diyordum.

Benden Shanks'i mi sakınıyon. İyiymiş kaç zamandır Shanks fanlığımızı göstermemişiz demek. Yok bazı şeyler yanlış gibi geldi bana. Birincisi Roger o kadar uzun değil gibiydi. Shanks'te daha uzundu diye hatırımda. Ve devler o kadar uzun değil. Hajrudin belki istisnadır ama Shirahoshi'den uzun dev görmedik galiba. Bu arada Pica'nın da boyu yanlış gibi. Daha doğrusu ben en fazla 500m diyordum.
Karakterlerin boylarını tartışıyoruzda, soğuk bir espri vardı orda:D Daha da açık yazarsam banlarım :(
Aynen, Shanks bana da kısa gibi geldi. Hatta tekrar baktım oraya. Ben en azında iki metre üstü bekliyordum. Animedeki haliyle aklımda kalmış. Orda uzun gösterilmişti. Pica vardır o kadar ya. Nerden baksan Dof’un uçurulduğu dağ kadar işte:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık