Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Değişmesinin daha iyi olacağını düşündüğüm şey Luffy değil, One Piece'in hikaye örgüsü.

Benim Luffy ve neredeyse tüm Hasır Şapkalar'ı çok sevme sebebim, gerçekten iyi bir insan olmaları. Her birinin ayrı ayrı hanzoluğu, aptallığı var, doğru. Ama iyi insanlar işte bilader. Hani başın sıkışsa bu tarz insanlar biter yanında gerçek hayatta da. Komşusuna bir tas yemek vermeye bile tenezzül etmeyen insanların yaşadığı dünyada, bu insanlar arkadaşları için dünyaya kafa tutuyor, şimdi kalkıp bu karakterleri yereceksek, önce bir düşünmek lazım.

Olay örgüsüne gelirsek, bu kadar geniş bir evrende sadece ana karaktere bu kadar kilitlenip kalmasını eksi olarak görüyorum. Bölümler bu kadar yavaş ilerleyeceğine, hiç ilerletme, boş bölüm yapacağına başka yerleri göster bize, Kid'i göster, Amirelleri göster, Teach'i göster ne bileyim...

Yani çizilecek 1500 tane şey varken, E. Oda'nın bunu müthiş derecede ağırdan alması ve çoğu zaman da lüzumsuz şeyleri çizmesi, ister istemez insanı delirtiyor.

Whoslop diye biri var sanırım. Adamlar ''Çağrışım yapmadı'' diyorlar. ''Benzetemedim'' der gibi veya ''Öyle birini tanımıyorum'' anlamında da kullanılmıştır. Böyle biri var mı yoksa yok mu? :D

Doğru olabilir. Geçenlerde yazmıştım Kaido sanıldığı kadar uzun değil diye. Bacakları bodur kalmış gövdesine göre.
Bugün ne çok alıntıladım seni.:/ Kaido'nun boyu tahminimce 10,5-11m olması lazım.WB'nin 1,5 katı kadar falan.Eğer gerçekten Oars ırkındansa ırkına göre fazla küçük ama fazla güçlü olmuş oluyor.:/

Bugün ne çok alıntıladım seni.:/ Kaido'nun boyu tahminimce 10,5-11m olması lazım.WB'nin 1,5 katı kadar falan.Eğer gerçekten Oars ırkındansa ırkına göre fazla küçük ama fazla güçlü olmuş oluyor.:/
Forum 10-15 kişi arasındaki tartışmalardan ibaret olduğu için normaldir. :/

Kaido'nun yere çakılıp Kid'lerin önünde belirdiği sahneye bakınca çok daha uzun görünüyordu. Animede de öyle keza. Gövdesi böyleyse bacakları da uzundur gibisinden düşünüldü doğal olarak. Fakat bir ara Kaido'nun boydan çizimi paylaşılmıştı. Bulamadım onu. Orada bacaklarının vücuduna göre oldukça kısa olduğunu gördük. Normal bir oran olsaydı boyu en az 15 metre olurdu. @Çörekçioğlu Luffy

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık