Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aka'nın yumruğu herşeyin cevabı zaten. İşin gülünç tarafı hala yıldırım farkı var diyosun yıldırım yıldırımdır farklı türlüsü yoktur en fazla yıldırımdır voltaj farkı vardır desen filan anların ama ciddi ciddi farklıdır diyosun.
Yav ciddi ciddi böyle anladığına şaşırıyorum.BM ve Nami diyorsam illaki güç olarak yıldırımlarının arasında fark vardır diyorum.Hani diğer türlü anlamak için çok zorlamışsın hacı.

Her zaman dicem bunu tek Yonko 2 amirali öyle olur böyle olur alır.
Sadece BM 2 amirali alır diyorsun.Güzel bir açıklama göremedim.

Bm meyvesiyle elementleri manupile ediyo tam zıttı bari başka örnek ver ama ortada bir yumruk var herşeyin cevabı.Binlerce bellirli seviyenin üzerinde haki kullanabilen koramiral var sayı olarak hala çok fazlalar.İlla cevap istiyosan Aka'nın magma yumrugu varya 7 8 tane vurması lazımki eğer vurabilirse Bm etki etmeye anca başlar.
BM elementleri nerde manipüle ediyor ? Kaynak atar mısın kaçırdım galiba.

Aynı şekilde binlerce haki kullanan adam yok denizcilerde.Kor ve üstü seviyedeki adamlarda var.Zaten o korlar 2y önceki Luffy'le taş çatlasın aynı seviyedeydiler.Aynı şekilde bir yonko tayfasında da denizcilerde olduğu kadar haki kullanıcısı adam var.

Öyle şey olabilir mi? Haki seviyesi yüksek olan ama b.hkisini eğitmeyenle haki seviyesi orta olup kendini eğitmiş olan b.hakisi sert olan birinin b.haki sertliği bir midir? B.haki eğitimle gelişen bir şey birde bunun benzini var.
Tamam haki tükenen bir şey de şimdi atıyorum 2 kişi var.İkisinin de b.hakisi aynı sertlikte olsalar da bitme süreleri farklı olabilir mi diyorsun ?

Ashura'nın nesi var ki :S Ruhun, iraden ile rakibi yıldırabiliyorsan, ilizyon ile de şaşırtabilirsin :S Tabi ben cisimleşmeden bahsetmiyorum.
Senin takıntıların ile uğraşmak istemediğim için cisimleşme olayını görmezden geliyorum.

H.haki eğer saf kılıç ustalığını bozuyorsa, Ashura da bozuyordur. Bu kadar basit. İkisi de kılıçla alakalı değil.

Bu arada Mihawk'ın elinden kılıcını alırsan güçsüz olur diyenlere Aziz Yıldırım cevap vermiş:

Farklı olsa da Mihawk'ınki neden önce bitiyor? Olmayan şeyleri yazıyorlar, biz de cevaplamaya çalışıyoruz.
Shanks, hakisiyle ünlenmiş birisi. Zaten herkes bunu biliyor. Mihawk'ta haki namına ne gördük. Mf'deki Luffy olayını Mihawk lehine yormayın o sizin düşünceniz. Mihawk'ın hakisi konusunda bilinen kılıcının çizik almaması. Bu bilgiler ışığında gidip hakisiyle ün salmış birinin hakisi erken biter demen abesle iştigal değerdedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık