Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nasıl verilmedi Shanks ve Buggy gitti tek daldı o zaman Beyazsakal'a :D Şunu diyeyim ne kadar beklentim olsa da böyle kişilerin olmaması beni şaşırtmaz.
Shanks ve Buggy'nin WB'yi tehdit etmesine çok takılmıyorum.Zaten miçolar o zamanlar.Yani atıyorum Shanks ve Buggy WB'ye dalmaya çalıştı Ray'da ''Kaptanımız onunla ilgilenir siz geride kalın'' vs. demiştir.Yani yine tam anlamıyla tayfa vs tayfa olduğunu kanıtlamaz bence.

Bu arada söylentilere göre jump festa da BM nin bir resmi gösterilmiş.

BM acayip zayıflamış bir haldeyken zeus değil de promotheus üstünde uçuyor ve BM nin saçları yanıyormuş.

Yani BM nin bu halini nezaman görürüz bilmiyorum ama bu kadın zayıfken daha güçlü galiba.

Bu arada söylentilere göre jump festa da BM nin bir resmi gösterilmiş.

BM acayip zayıflamış bir haldeyken zeus değil de promotheus üstünde uçuyor ve BM nin saçları yanıyormuş.

Yani BM nin bu halini nezaman görürüz bilmiyorum ama bu kadın zayıfken daha güçlü galiba.
Evet gelecek sayıdan öyle bir panel gösterilmiş. Big Mom’ı tasarlarken baya özenmiş bence Oda. Her tarafında ayrı detay var. Zayıfladıkça daha tehlikeli hale geldiğini düşünüyorum ben.

Fiziksel olarakta güçsüzleşiyordur ama.Bence bizimkiler adadan kaçınca Teach gelicek.Teach'in de indirmesi kolay olsun, ''Ulan BM gibi yonkoyu nasıl indirdi Teach ?'' demeyelim diye bu handikapı verdi gibi geliyor bana.
Bencede zayıflıyordur gücü cünkü perosun yüz hali hicde isler iyiye gidiyor suratı degildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık