Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy kaçarken Kata'yı nasıl yeneceğini biliyor muydu ? Tabi senin düşüncen bu şekilde olabilir ama bana kalırsa öyle bir durum yok çünkü Kata vs Luffy, adam adama dövüş isteyip kaçma olayına giriyor ki Zoro'nun bunu yapacağını düşünmüyorum.
Luffynin kata dan cok eksigi oldugu zaten asikar ama oda meyve kullanımı ve haki olarak yorumlanabilir. Sonuc bole olunca luffynin bazı seleri kafasında cözüp geri karşısına dikimek istemesi o miinnacık aklıyla birseyler cözdü demek sacma olmaz. Ayrıca bolca dayak yedigin bi adamın karsısına dikilmek de ayrı bi mevzu degilmi. Kacmasına kılıf uydurmaya calısmıyorum ama ordaki kacma mevzusu korkudan veya gücünün yetmedigini bilmesinden kaynaklı degil. Sizler de bunu kabul edin lütfen
@Çörekçioğlu Luffy
O işlem zaten ölmeden önce ebedi yasam icin yapılmıyormuydu ben öyle hatırlıyorum??

Son düzenleme:
Luffynin kata dan cok eksigi oldugu zaten asikar ama oda meyve kullanımı ve haki olarak yorumlanabilir. Sonuc bole olunca luffynin bazı seleri kafasında cözüp geri karşısına dikimek istemesi o miinnacık aklıyla birseyler cözdü demek sacma olmaz. Ayrıca bolca dayak yedigin bi adamın karsısına dikilmek de ayrı bi mevzu degilmi. Kacmasına kılıf uydurmaya calısmıyorum ama ordaki kacma mevzusu korkudan veya gücünün yetmedigini bilmesinden kaynaklı degil. Sizler de bunu kabul edin lütfen
@Çörekçioğlu Luffy
O işlem zaten ölmeden önce ebedi yasam icin yapılmıyormuydu ben öyle hatırlıyorum??
Öyle bir şeydi. Meyve kullanıcısı gençlik ameliyatı yapabiliyordu. Bu sayede ameliyat edilen kişi ölümsüz oluyordu fakat ameliyat eden (Law) ölüyordu. Ben böyle hatırlıyorum.

Öyle bir şeydi. Meyve kullanıcısı gençlik ameliyatı yapabiliyordu. Bu sayede ameliyat edilen kişi ölümsüz oluyordu fakat ameliyat eden (Law) ölüyordu. Ben böyle hatırlıyorum.
Aynen bende bundan dolayı lawı aradan cıkarıcaklarını düsünmüyorum. Seri sonuna dogru luffy roger gibi amansız bir hastalıga yakalanır ve law sayesinde kurtulur

Sağ kolu kardeşi felan çıkmasın? Hani herkes Marco'yu yaş olarak küçük görüyordu.

Bir de bizimkilerin su ana kadar karşısına çıkmış en büyük engel olacakmış.
Sağ kolu olsa geçmiş gösterilirken görülmeliydi belki kardeşi falan çıkar ama ne çıkarsa çıksın pek tatmin edici olmaz çünkü bu kişiye dair en ufak bir altyapı yok mangada :bilmem:

One Piece manga creator Eiichiro Oda teased future developments for the manga via a handwritten message during a stage presentation at the Jump Festa 2018 event on Sunday. In the message, Oda said that the manga will enter the Wano Country arc next year. He added that he said the same thing last year, but explained that at the time he thought he would be able to enter the arc this year.

Oda also stated in the message that he plans to introduce a "lurking legend" in the One Piece world next year. He also added that it will be "Luffy and his crew's greatest enemy." Oda teased that this enemy "might be related to Whitebeard." Oda also teased that the Paramount War storyline in the series will "look cute" compared to "that
Bu yazı kesin paylaşılmıştır. Beni paylaşıldığı ve muhtemel çevirisinin olduğu yere götürecek birini arıyorum. Yoksa da @hdbfresh @amaneden bir bakıversenize neyin nesi bu? Merak ettim.

One Piece manga creator Eiichiro Oda teased future developments for the manga via a handwritten message during a stage presentation at the Jump Festa 2018 event on Sunday. In the message, Oda said that the manga will enter the Wano Country arc next year. He added that he said the same thing last year, but explained that at the time he thought he would be able to enter the arc this year.

Oda also stated in the message that he plans to introduce a "lurking legend" in the One Piece world next year. He also added that it will be "Luffy and his crew's greatest enemy." Oda teased that this enemy "might be related to Whitebeard." Oda also teased that the Paramount War storyline in the series will "look cute" compared to "that
Bu yazı kesin paylaşılmıştır. Beni paylaşıldığı ve muhtemel çevirisinin olduğu yere götürecek birini arıyorum. Yoksa da @hdbfresh @amaneden bir bakıversenize neyin nesi bu? Merak ettim.
Şuradan itibaren oku: http://www.korsanfan.com/konu/jump-festa-2018.5541/page-12#post-847826

http://www.korsanfan.com/konu/jump-festa-2018.5541/page-10

"Uyuyan Efsane" benim ufak teorim, tahminimle ilgili çıkarsa yeminle çok sevinirim. Daha önce de bahsettim olay da şu. Bence Beyazsakal'ın son tayfasından öncede Roger zamanında başka bir tayfası vardı ve o tayfada Marco falan Shanks'ın miço olması gibi bir rolü vardı ve Beyazsakal'ın gemisinde bu örneklemeleri sevmesemde Rayleigh Roger için neyse Beyazsakal için öyle olan adam ve adamlar vardı ama zamanla bunlar emekli oldu. Mesela ben hep Ace'den önceki komutanı merak etmişimdir nasıl biridir diye. Bunun gibi uyuyan efsane" aslında emekli olmuş bir efsaneden bahsediyor olabilir. benim tahminim bu. Burada kalsın. değerlenecek bu.

EDİT: Çünkü iki eş güçteki tayfada böyle dengesizlik ve özellikle yaş farkının olması garibime gidiyor açıkçası. İki sğ kolu dikkate alırsak Marco şu an 50lili yaşlardayken Rayleigh 70lerdedir tahminen. Sizce de bu garip değil mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık