Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdilik burada dursun yakında açacağım "Güç sirkinde sevilmeyen adam Sanji" konusunun ön izlemesi.

Merhabalar herkese baya bir zamandır forumda konu açmıyordum boş fırsat bulunca bir şeyler yazayım dedim. Son zamanlardaki Sanji muhabbetinden sonra genel bir sanji başlığı olsun muhabbet buradan dönsün istedim. Hem arc sonu yaklaşırken Sanji hakkında kimin haklı olup olmadığını buradan daha rahat bir şekilde takip edebiliriz. Konumuza başlarsak

Vinsmoke Sanji

Boy : 177cm, 180 (Zaman atlamasından sonra)
    Ödül : 177,000,000 :beli:
İlk olarak Sanji'yi Manga'nın 43. sayısında görüyoruz :

Kendisini Baratie adlı yüzen restoranın Yardımcı Şefi olarak tanıyoruz. Fullbody adlı kendini bir halt sana ezik abimizi manitasının yanında hava atmaya çalışırken bir güzel bozuyor. Devamında ise karakteriyle alakalı en önemli şeyi görüyoruz her ne şekilde yapılırsa yapılsın emek verilerek yapılan bir yemeği iyide olsa kötüde olsa ziyan etmemek üzerine. Ve sanji ilk atraksiyonunu Fullbody'i döverek yapıyor.

Sanji'nin bunu ilk defa değil müşteride olsa saygısızlık yapan herkese yaptığını öğreniyoruz. Sanji ile alakalı 2. öğreneceğimiz en önemli şey ise karnı aç olan kimseyi asla geri çevirmemek. Don Krieg'in adamı Gin dayak atılarak mekandan kovulsa da arka tarafta daha az öncesinde sinirleri tepesine çıkmış Sanji'yi sakin bir şekilde aç olan Korsan dahi olsa birisine yemek verirken görüyoruz. Ve olaya Luffy'de dahil olarak Sanji'yi tayfaya aşçı olarak davet ediyor. Tabi ki Sanji burada kalmak için iyi sebebim var diyerek reddediyor fakat Luffy için bir şey kafaya koyulduysa yapılacaktır biliyorsunuz.

Sanjinin buraya kadar olan kısmında en büyük zaaflarından birisinin kadınlar olduğunu da görmeye başlıyoruz. Luffy'i reddetmesine rağmen Nami'yi görür görmez onun için Korsan dahi olabileceğini söylüyor ve orada olan Zeff ise hayallerinin peşinden git artık sana ihtiyacım yok diyerek bizlere umut veriyor. Olaylar gelişirken Sanji'nin karnını doyurup yemek verdiği Gin, Kaptanı Don Krieg ile Baratieye geri dönüyor ve

Biraz baktım ama çıkaramadım. Ne yani Hancock Amiral üstü mü mesela. Buggy Smoker'dan güçlü mü?
Güç olarak bakarsak anlamsız bişey çıkıyor evet. Kupada korsanlar, karoda hükümet adamları, sinekte big mom korsanları, maçada ise ilginç karakter var. Enel mesela ne işi var onun orda ? Dragonu bile koymamış.
Maçada ilginç olan diğer şey ise dönme potansiyelleri olan karakterleri koymuş gibi. Arlong, Croco, Moria, Enel, Marco, Dof hepsinin ortak özelliği yenilmiş olması ve geri dönüş ihtimallerin olması.

Son düzenleme:
Güç olarak bakarsak anlamsız bişey çıkıyor evet. Kupada korsanlar, karoda hükümet adamları, sinekte big mom korsanları, maçada ise ilginç karakter var. Enel mesela ne işi var onun orda ? Dragonu bile koymamış.
Maçada ilginç olan diğer şey ise dönme potansiyelleri olan karakterleri koymuş gibi. Arlong, Croco, Moria, Enel, Marco, Dof hepsinin ortak özelliği yenilmiş olması ve geri dönüş ihtimallerin olması.
Karo ve Sinek uyumlu diğerleri karışık biraz. Özellikle maça. Enel, Aokiji, Ivankov çok alakasız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık