Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne diyorsunuz arkadaşlar, yapmış mıdır. Oda böyle bir şey : -)

Yol gösteren bufalo ve kafes./Dof'a ulaşmaya çalışırken bindiği boğa Ucy ve Dof'un kafesi :D:D
Aklında bile yoktur. Boğa seviyorsa vaktinde çizmiştir. Arena falan derken boğa koşusu gelmiştir. Hazır böyle şey varken de çizeyim demiştir. Bu kadar detay zorlama olur. Önceden kullandığı çizdiği şeyler ileride karşımıza çıkar ama bu sevdiği için bence özel kod falan değil.

Aklında bile yoktur. Boğa seviyorsa vaktinde çizmiştir. Arena falan derken boğa koşusu gelmiştir. Hazır böyle şey varken de çizeyim demiştir. Bu kadar detay zorlama olur. Önceden kullandığı çizdiği şeyler ileride karşımıza çıkar ama bu sevdiği için bence özel kod falan değil.
Bana daha önce çizdiğini kullandı gibi geliyor. Yapacağını çizmedi yani, çizdiğini yaptı. Ama temel fikirler açısından ne kadar ilerde gittiğini bilmiyoruz. Yapacağını çizmiş olması bile imkansız gelmiyor bana. : -)

Ne diyorsunuz arkadaşlar, yapmış mıdır. Oda böyle bir şey : -)

Yol gösteren bufalo ve kafes./Dof'a ulaşmaya çalışırken bindiği boğa Ucy ve Dof'un kafesi :D:D
Kapak fotoğraflarına bir şeyler yerleştirmeyi seviyor adam, mümkün olabilir. Resimde sümük veya yerlerden çıkan bir şeyler olsa ne güzel olurdu. :D

Kapak fotoğraflarına bir şeyler yerleştirmeyi seviyor adam, mümkün olabilir. Resimde sümük veya yerlerden çıkan bir şeyler olsa ne güzel olurdu. :D
Yerde var bir uyanışda bu kadarını oda bile düşünemez: -P

Greenbull'dur bu :D Luffy ile kanka olacaklar :p Elindeki de Luffy'nin vivre kartı.
Haha olabilir tabi ama o da Luffye karşı ılımlı olursa ben bile bune kadermiş bune iradeymiş bu ne müttefik çekme gücüymüş derim : -P

Haha olabilir tabi ama o da Luffye karşı ılımlı olursa ben bile bune kadermiş bune iradeymiş bu ne müttefik çekme gücüymüş derim : -P
Ben de ne dünya hükümetiymiş bea derim. :/ Aktif amirallerden 2 tanesini yanımıza verip denizcilerin gücünü inanılmaz derecede azaltmasını gerektirecek kadar mı güçlüymüş bu hükümet derim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık