Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fuji'yi tek mi alırım dedi, sen onu incele.

Açık kalp ameliyatı mı yaptı, hadi onu yapsın diyelim. Sen en basit ameliyatı olsan ertesi gün halısahaya çıkar msın?
Dayanıklık olarak bizimle mi kıyaslayalım bu adamları? Önemli olan işlevlerini yerine getirebilmeleri. Yoksa aynı günde 3 maça çıkan boksör de görmedik sonuçta. Luffy bu konuda enerji bakımdan zaten Dof'tan çok daha fazla yıpranmış.

Adamların yanında seni kül edecek çapta bomba patlıyor. Sen ameliyat sonrasından bahsediyon. Ayrıca açıkca Dof'un organlarının bir Ace gibi ya da WB gibi tahrip olmadığı da ortada. Yani küçük çaplı bir ameliyat geçiriyor.

Hayretler içindeyim, adam ilk yardım dedikten sonra kendisine nasıl ilk yardımda bulunduğunu anlatmış ama sanki ilk yardım farklı, sonra yaptıkları farklı diye yazıyorsunuz.

Bravo :alkis::alkis:

Yani şimdi biri gelip kendime ilk yardımda bulunabilirim, şu kanayan yerime bastırayım dese, ilk yardım farklı kanayan yere bastırması farklı olacak :oleyo2:

Hayretler içindeyim, adam ilk yardım dedikten sonra kendisine nasıl ilk yardımda bulunduğunu anlatmış ama sanki ilk yardım farklı, sonra yaptıkları farklı diye yazıyorsunuz.

Bravo :alkis::alkis:

Yani şimdi biri gelip kendime ilk yardımda bulunabilirim, şu kanayan yerime bastırayım dese, ilk yardım farklı kanayan yere bastırması farklı olacak :oleyo2:
İlk yardım da kanayan yere bastırırsın ama ben giren mermiyi ilk yardımda çıkaranı görmedim.

İlk yardımda bulunmak icinde doktor olmana gerek yok. Bunun kısa eğitimini almış bir kişi bile ilk yardimda bulunabiliyor.

Organ onarmaktan bahsediyoz. İlk yardımda organ onarılan bir durum varsa söyle. Kim ilk yardımda organ dikiyor yahu.:)

Son düzenleme:
İlk yardım da kanayan yere bastırırsın ama ben giren mermiyi ilk yardımda çıkaranı görmedim.
Duruma göre ilk yardım değişir hani bunu mu anlatalım sana ? Mermi yarasına yapılacak ilk yardım da vardır, zehire de. Durum, ilk yardımı uygulayacak şahsın konu üzerindeki yeteneğine ve hakimiyetine bağlıdır.

Adam iç organları kaybolmasın diye kendine ilk yardım uyguluyor ve bunu iplikleri sayesinde yapabilirim diyor ama tüm bunlar durumun ilk yardımlık olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Kendime ilk yardımda bulunabilirim şuan ipliklerim organları onarıyor demeyi nasıl bu kadar çarpıtabiliyorsunuz, fanlık dersleri alacam sizden Wano'da işime yarar :good:

Duruma göre ilk yardım değişir hani bunu mu anlatalım sana ? Mermi yarasına yapılacak ilk yardım da vardır, zehire de. Durum ilk yardımı uygulayacak şahsın konu üzerindeki yeteneğine ve hakimiyetine bağlıdır.

Adam iç organları kaybolmasın diye kendine ilk yardım uyguluyor ve bunu iplikleri sayesinde yapabilir ama tüm bunlar durumun ilk yardımlık olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Kendime ilk yardımda bulunabilirim şuan ipliklerim organları onarıyor demeyi nasıl bu kadar çarpıtabiliyorsunuz, fanlık dersleri alacam sizden Wano'da işime yarar :good:
Vallaha anlatsan iyi olur. İlk yardımda bulunup gerisini teknik donanima göre hallederse yine bir nevi ameliyata geçmiş olur. İlk yardımın olayı bellidir. İyileştirme onarma üzerine olmaz. Daha çok engelleme uzerine ya da olduğundan daha kötüye gitmesin diye uygulanan şeylerdir.

Bu adam organ dikiyor sarıyor onarıyor.

Vallaha anlatsan iyi olur. İlk yardımda bulunup gerisini teknik donanima göre hallederse yine bir nevi ameliyata geçmiş olur. İlk yardımın olayı bellidir. İyileştirme onarma üzerine olmaz. Daha çok engelleme uzerine ya da olduğundan daha kötüye gitmesin diye uygulanan şeylerdir.
Eee adam ne yapıyor sanıyorsun, yanıp kül olacak organları yanmayacak derecede, yok olmayacak derecede onarıyor. Bunu 50 kere yazdık. Adamın içinden dumanlar çıkıyor. Law organlarını yok edecem diyor. Adam bunu engelliyor.

Hani daha nasıl ilk yardım olabilir bir durum ?

Üstelik sadece Gamma değil onun üzerine tekme ve Shock saldırılarıda alıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık