Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ayrıca handikaplı Doff yok. Handikaplı Luffy var. Doff iç organlarını iyileştirebiliyordu hatırlatırım. Hatta en son KKG dan önce organları tamamen iyileşmişti. Bunları ne ara unutyorsunuz anlamıyorum.
Şu iç organlarının iyileşmesini manga olarak at da biz de bilgilenelim.Bu adam Marco deģil haberiniz olsun.Mangaka bile mangada çizmiş Doffynin iç organlarinı.Efekt olarak da curl yazmış.İpler organlari sararak organ kaybını engelliyor ve dikerek ilk yardım uyguluyor.

Kaç kere dedim Law kesin teşhis koydu organ iz kaybolmadan yok olurdu diye. Adamın ayağa kalktığını görünce ağlamaya başladı. Dof yeteneği övüp intihar saldırısı diyor. Bunlar anlayana mesaj da anlamak istemeyene az.:D
Hani hasar aldı deseler bir şey demiyeceğim iç organları yok olmuş deyince ister istemez tepki veriyor insan. İç organları ağır hasar görmüş WB gördük ikide bir diz çöküyordu. Onun dışında iç organları tamamen yok olmuş bir Ace vardı o da kısa sürede öldü zaten.

Bana göre (LUFFY ÇOK SEVERİM BELIRTIYIM) 1 vs 1 de doff luffy 'nin eline verir. Bu çok net tartışılması bile boşa yani. Çok erken harcandı doff. Şunu da diyim doff fani felanda değilim. Okuduguma ve gordugume göre yorum yaptım. Iyi geceler.

Hala mı dof meselesi yahu.Dressrosa'da Dof>Luffy ama shounen anime olduğu için şuanda Luffy>Dof Bu arada Fuji'de ezmeyin lan adam en aşağı Kizaru seviyesindedir benim için.

Onu bunu geçin de şu shunpo olayı sizce neyin nesi.Wb aniden Akainu'nun arkasına falan geçti falan.Silahlanma hakisinin ileri versiyonu gibi bir şey mi?Ayağına haki ekleyip yüksek hız falan?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık