Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Senin ezdiğin amiral Doffy ve Law ın gücünü ''test ederken'' Doffy az kalsın altına yapıyordu.
O kadar korktu ki sonra Fuji'nin işini bitireceğim dedi.
Dof'u sağ kola yakın görüyorum. Bu fikrim iyi yönde değişebilir önümüzdeki bölümlerde.
Fuji'yi aşması ise söz konusu değil benim için açımdan.
Şöyle bakalım Dof handikaplıyken burada şimdi Kata karşısında Lufy yorgun ve handikaplı diyebiliriz.

Ayrıca handikaplı Doff yok. Handikaplı Luffy var. Doff iç organlarını iyileştirebiliyordu hatırlatırım. Hatta en son KKG dan önce organları tamamen iyileşmişti. Bunları ne ara unutyorsunuz anlamıyorum.

Adamın organları nasıl yok olduysa yanlış teşhis kurbanı Law ağlıyordu :D Her yerde kan kusuyordu da biz mi göremedik :D
Kaç kere dedim Law kesin teşhis koydu organ iz kaybolmadan yok olurdu diye. Adamın ayağa kalktığını görünce ağlamaya başladı. Dof yeteneği övüp intihar saldırısı diyor. Bunlar anlayana mesaj da anlamak istemeyene az.:D

O kadar korktu ki sonra Fuji'nin işini bitireceğim dedi.

Şöyle bakalım Dof handikaplıyken burada şimdi Kata karşısında Lufy yorgun ve handikaplı diyebiliriz.
Luffy'nin durumundan emin olamadım. Normalde G4'ü sonuna kadar kullansa bile 10 dakika dinlenmesi yetiyordu. Bu arcda daha fazla dinlense bile ve yemek yese duş alsa süt içse bile G4 kullanamadı. BM'nin mi payı vardı enerjisi mi yok tam olarak durumu belli değil bir belirsizlik var ortada. İlerleye bölümlerde bu ortadan kalkacaktır. G4 kullanmadan eneli yendiği gibi bir şekilde KH'yi bastırıp yenerse Dof>Kata anlamına gelir. G4'ün başka bir formu veya uyanış falan olursa ayrı mesele.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık