Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Densetsu no Samurai
Uchiha yazıtları gibi yazıtlar olda orada 9 kılıçlı tekniğin olduğu bir efsane okusa,kırmızı göz efsanesini okusa,diğer kılıç hamlelerini öğrense (ateş kesme , magma kesme , yer çekimi engelleme :D (abarttttt) ) ancak öyle oyalarlar Zoro'yu sonra dur hocam uygulama dersi görelim diyip Wano sokaklarında yetkili bir abi arar. :D
Not:Ne abarttım be
:)

Tablete mablete gerek yok. Efsane power'lar var Zoro'ya. ÇOK YAKINDA! :good:

Bir daha düşün.
Olumsuz :)

Bon-chan Luffy gibidir, yeri hep ayrıdır, öyle de kalacaktır. Ama okama samuraydan da bir Zoro karizması aldım.:D
Sen bilmezsin de Gintama'dan Katsurayı hatırlattı (Katsura okama değil)
Ama Katsura gibi olması söz konus olamaz. Görürsek alalade bir müttefik olur. Belki Pedro gibi kendini feda eder falan. Güç anlamın da da ancak pedro ayarında olur diye düşünüyorum. Zoro karizması öyle kolay mı bea. Konuşturma beni şimdi bu seferde Zoro'cu ilan edileceğim. Çok sevdiğim karakterlerden ama yeterince savunuluyor diye hiç girmiyorum o toplara. Bir Zoro karizması kaç yılda yetişiyor biliyor musun paşam : ))

Sen bilmezsin de Gintama'dan Katsurayı hatırlattı (Katsura okama değil)
Ama Katsura gibi olması söz konus olamaz. Görürsek alalade bir müttefik olur. Belki Pedro gibi kendini feda eder falan. Güç anlamın da da ancak pedro ayarında olur diye düşünüyorum. Zoro karizması öyle kolay mı bea. Konuşturma beni şimdi bu seferde Zoro'cu ilan edileceğim. Çok sevdiğim karakterlerden ama yeterince savunuluyor diye hiç girmiyorum o toplara. Bir Zoro karizması kaç yılda yetişiyor biliyor musun paşam : ))
Allah Allah, ben o karizmayı aldım, kime ne? Zoro'yu ben de çok severim, özledim de reyisi. Karizmasindan çok, hınzırlığı ve odun kafası kalbimde yer etti. :D Sanji Linlin'in ağzına bakarken; gelsin katanası ile, ense köküne bidene indirsin çok istedim. Ilk defa hak etti ama ortada Zoro yok. :(

Allah Allah, ben o karizmayı aldım, kime ne? Zoro'yu ben de çok severim, özledim de reyisi. Karizmasindan çok, hınzırlığı ve odun kafası kalbimde yer etti. :D Sanji Linlin'in ağzına bakarken; gelsin katanası ile, ense köküne bidene indirsin çok istedim. Ilk defa hak etti ama ortada Zoro yok. :(
Zoro olsaydı. Sanji bu kadar saf çizilmezdi bence. Ama Sanji çok şey yaşadı adım adım bir adamın kafayı sıyırmasını izledik.

Zoro olsaydı. Sanji bu kadar saf çizilmezdi bence. Ama Sanji çok şey yaşadı adım adım bir adamın kafayı sıyırmasını izledik.
Tamam çok ağır şeyler yaşadı ama Sanji aklıselim bir insan, Luffy'i de tanıyor. Ben Sanji'ye kızmıyorum zaten Oda'ya kızıyorum. Ajitasyon yapacam derken, ayar konusunda fena batırdı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık