Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşin en kötüsü Wano arcını kafasında tamamlamadıysa Odacığımız ; Luffyler vardığında Law Zoro hiçbir şey yapmamış olacak.
Ben de bu kısmı düşünüyorum ara sıra. Oraya gidildiğinde savaştan harap olmuş bir ülke mi göreceğiz yoksa bizimkileri bekleyen iki kişi mi göreceğiz. Savaş olmuş olursa olan her şeyi Fb şeklinde yansıtması gerekir ve arctan geriye pek bir şey kalmaz.

Bizimkileri bekliyor olmaları daha makul duruyor ama Zoro çarşıda gezmeye çıkayım dese ülke karışır :D Öyle bir durumda ne yapıyorlar cidden çok merak ediyorum.

Ben de bu kısmı düşünüyorum ara sıra. Oraya gidildiğinde savaştan harap olmuş bir ülke mi göreceğiz yoksa bizimkileri bekleyen iki kişi mi göreceğiz. Savaş olmuş olursa olan her şeyi Fb şeklinde yansıtması gerekir ve arctan geriye pek bir şey kalmaz.

Bizimkileri bekliyor olmaları daha makul duruyor ama Zoro çarşıda gezmeye çıkayım dese ülke karışır :D Öyle bir durumda ne yapıyorlar cidden çok merak ediyorum.
"1 ay önce wano" olsun ama olsun :D
Hiç olmadı eski sadık ailelerden birinde şehri çözmeye çalışsınlar.:D
Tabi gönül ister ki Shougen insin Kaido yolda gelsin ama bir kaç kesit ve muhafız indirmeleri de kafi :)

Birşeyler yapmıştır ikisi sonuçta sanjiler zouda neler yaptığını düşünürsek zoroların da birşeyler yaptığını varsayabiliriz :)

"1 ay önce wano" olsun ama olsun :D
Hiç olmadı eski sadık ailelerden birinde şehri çözmeye çalışsınlar.:D
Tabi gönül ister ki Shougen insin Kaido yolda gelsin ama bir kaç kesit ve muhafız indirmeleri de kafi :)
Birşeyler yapmıştır ikisi sonuçta sanjiler zouda neler yaptığını düşünürsek zoroların da birşeyler yaptığını varsayabiliriz :)
Law akıllı adam. Elinden geldiğince Zoro'yu dizginler. Fakat Zoro 3 kılıçla o kadar çok dikkat çekiyor ki.. Bir samuray dünyasında herkes 1-2 kılıç taşırken Zoro'nun 3 kılıçla sokaklarda dolandığını düşün. Ve o kılıçlardan birinin ülkenin ulusal hazinesi Shusuui olduğunu. Tam cümbüş :fool: Bir sıkıntı çıkmaması mümkün mü ? :) Bir de Zoro'nun öyle bir huyu var ki yeni geldiği bir yerde ya gemiyi korur ya dolaşmaya çıkar. Skypia ve Sabaody (2 kez) hatırladıklarım. Bir samuray ülkesinde Zoro'yu gemide tutabilir misin ? Imkansızzzzz :oleyo:

Kinemon'a çok iş düşüyor burada. Bu konuda yapacağı en mantıklı şey "Gel sana ateş kesme tekniğini öğreteyim" teklifi olur. O da saksıyı çalıştırırsa. Onun dışında Zoro ne yapar eder Wano sokaklarına akar :)

Oda bu mesajı okursa Wano Arca varmadan Shusuui'yi Zoro'dan bi süreliğine kaybettirebilir.. Şöyle şeyler yazmayın, forumlara güzel arclardan önce.. Kesin forumdan biri yazmışdır Marineforddan önce belki de Ace ölecek diye..

Ben de yazıyı mı o zaman belki Ace tam ölmemiştir diye::dd

Wait for me Raftel..let us for look at living Ace, Oda!
Odanın mesajlarımızı okuma gibi bir ihtimali olduğunu hiç zannetmiyorum :oops:

@Densetsu no Samurai
Uchiha yazıtları gibi yazıtlar olda orada 9 kılıçlı tekniğin olduğu bir efsane okusa,kırmızı göz efsanesini okusa,diğer kılıç hamlelerini öğrense (ateş kesme , magma kesme , yer çekimi engelleme :D (abarttttt) ) ancak öyle oyalarlar Zoro'yu sonra dur hocam uygulama dersi görelim diyip Wano sokaklarında yetkili bir abi arar. :D
Not:Ne abarttım be

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık