Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Scopper Gaban, Roger'ın tayfasındaydı ama devrimci olabilir diyorsun demek. Neden olmasın. :)

Her yere bir adam bırakmış desek Denizcilerin içinden de birini bulalım.
Hmmm denizciler içinde zor gibi ya sonuçta korsanın karşıtı denizcidir ve okadar yıl rogerin yanında kalıp sonra denizciliğe alınırmı bilmiyorum :bilmem:

Canlılık ne demek anlamadım ölmeyen herkes canlı sonuçta.Dinçlik verir doping verir yaşa rağmen ekstra kuvvet verir diye bir bilgi geçse tamam derim.Fakat böyle bir bilgi verilmedi.Olsa anlatması lazım bu arcta.

Yahu Sengoku filo amirali olarak o koltukta oturmuyor muydu ? Kendi istifa etmedi mi ?
Güçten düşen adamı filo amirali olarak bırakırlar mı o şekilde.Yapmayın etmeyin kulp bulacağım diye neler diyorsunuz.
Sengoku'nun görevi emri altındaki amiral ve diğer rütbelileri sevk ve idare etmek. Adam her gün tenkaichi turnuvasında galip geldiği için o koltukta oturmuyor :)

Weevil bir amiral yenebilir. Ama bir amirali başka bir amiral de yenebilir. Yani Weevil'ın bir amirali yenmesi için illa ki amiral üstü bir güce sahip olması gerekmez. Hee oladabilir. Ama Weevil'ın amiral üstü gücü olsa bile bu Mingo'yu yine amiral seviyesi yapmaz :)

Luffy+Law Sakazuki, Kizaru, Kuzan gibi adamları yenebilir miydi?

Mingo amiral seviyesi ediyorsa yonkou kaptanlarının tayfasında 2 tane amiral, seride de bir sürü amiral vardır o zaman.

Fujitora'ya olan nefretin Dof sevgisinden geliyor bana kalırsa. O yüzden o kısmı geçiyorum. Kizaru, Aokiji ve Akainu üzerinden yola çıkacak olursak, Sengoku'nun kaç senedir o konumda olduğunu bilmediğimiz için bir şey söyleyemeyiz. Adam koltuğa geçtiğinde en güçlüdür, daha sonra yaşı ilerledikçe zayıflamaya başlamış olsa da güç-metre ile ölçmedikleri ya da sürekli düello yapmadıkları için kendisi istifa edinceye kadar da değişmemiştir.
İşte zayıfladığı zaman o koltukta tutmazlar zaten bunu demek istiyorum.Kendi istifa etmese bile diğer amiraller ondan daha güçlü olduğunda birisi yerine geçecekti bu adamın.İstifa ederek bunu öne aldı sadece.Yani o makamın hakkını güç olarak vermiyorsan makamda kalamazsın.Masa başı iş yapmıyor amiraller.

Robin diyor ki amiral olmasına izin verilen 3 kişi vardı diye bizim eski üçlüyü sayıyor.Nasıl izin vermişler güce bakarak izin vermişler muhtemelen.Kuzan Saul gibi adamı tekliyor mesela koramiral iken.

Şimdi durum böyle güç odaklı olunca herhangi bir amiral ciddi derecede güçten düştü diyelim onu o pozisyonda bırakmazlar bence.İssho gibi birini sokarlar hemen yerine.

İşte zayıfladığı zaman o koltukta tutmazlar zaten bunu demek istiyorum.Kendi istifa etmese bile diğer amiraller ondan daha güçlü olduğunda birisi yerine geçecekti bu adamın.İstifa ederek bunu öne aldı sadece.Yani o makamın hakkını güç olarak vermiyorsan makamda kalamazsın.Masa başı iş yapmıyor amiraller.

Robin diyor ki amiral olmasına izin verilen 3 kişi vardı diye bizim eski üçlüyü sayıyor.Nasıl izin vermişler güce bakarak izin vermişler muhtemelen.Kuzan Saul gibi adamı tekliyor mesela koramiral iken.

Şimdi durum böyle güç odaklı olunca herhangi bir amiral ciddi derecede güçten düştü diyelim onu o pozisyonda bırakmazlar bence.İssho gibi birini sokarlar hemen yerine.
WB güçten düştü diye yonkou'luktan etmediler, savaşınca ölerek düşmüş oldu mesela. Bu adamların koluna saat takıp hadi sen güçten düştün yerine başkası geçsin demiyorlar ki.

Gencler merhaba ben sitede yeniyimde one piece dergisinin 3. Sayisinda acenin novel hikayesinde, ace shichibukai teklifini reddettiginde ilk defa silahlanma hakisi kullaniyomus bu bilgi bugun veya yarin yayilirda gene biri bu konuyu burda yayinlarsa sevinirim ,bu olay acenin denize acilisinin ilk yilinda oluyo muhtemelen luffy 2 yilda o kadar haki kasabiliyosa wb nin yaninda aceyi siz dusunun yani saglam bi hakisi vardi muhtemelen

Gencler merhaba ben sitede yeniyimde one piece dergisinin 3. Sayisinda acenin novel hikayesinde, ace shichibukai teklifini reddettiginde ilk defa silahlanma hakisi kullaniyomus bu bilgi bugun veya yarin yayilirda gene biri bu konuyu burda yayinlarsa sevinirim ,bu olay acenin denize acilisinin ilk yilinda oluyo muhtemelen luffy 2 yilda o kadar haki kasabiliyosa wb nin yaninda aceyi siz dusunun yani saglam bi hakisi vardi muhtemelen
Birkaç gün önce buradan söylendi bu haber.

Çoktan yayınlandı. http://www.korsanfan.com/konu/one-piece-magazine.6069/

Ateş tam antisi mi , sadece şekerin çözülmesini sağlıyor. Peki Pero sadece şekerden mi ibaret?
Meşale al yürü üzerine tarzı biri olduğunu sanmıyorum.

Sanji Daifuku ile eşleşir. Klasmanı o. Pero bir üst seviye. Jinbei ve Lawin kulvar.
Law ikisini de alır bence, Jinbei'den üstündür Law. Jinbei'de Pedro'yu orta zorlukta alır gibi geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık