Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mom kaç yaşında şu anda ? 68 falandı sanırım.Güçten düşmüş mü ?
Hayır canavar gibi hala.Bir beyazsakal yaşlandı diye ki o da yaşlılıktan değil hastalığı yüzündendi herkesi aynı kefeye koyamazsınız.Wb 70 yaşını aşmıştı galiba aynı da değil.Weevil amirali aşıp almış işte kolu bahane üretmenin manası yok.Hemen bahane aranıyor ne güzel dünya valla.

Fuji de yaşını başını almış güçten düştü diyen duymadım.
Fujitora'nın yaşını bizle paylaşır mısın?
Mama ruh meyvesi yemiş. Bu kendisine bir canlılık veriyor olabilir.

Şu an Saka ve Kizaru 52-56 yaş aralığında yanlış hatırlamıyorsam. 56 yaşı baz alacak olursak bundan 10 sene sonra da Saka ve Kizaru'nun aynı güçte olacağını söyleyebilir misin ?

20 yaşındaki biri gücünü 35 yaşında da korur demek farklıdır 55 yaşındaki biri 65-70 yaşında da aynı gücü korur demek farklıdır.

Zaten orda anlatmak istediğim olay o değildi bizimkilerin senin anlattığına göre geleceği seviyeyi anlatmak istedim sen de katılıyorsundur o zaman bu seviye konusunda bana :good:
Yani ben olaya çok düz mantık bakıyorum tabikide ama mihavkın seviyesi bana göre max amiral sebebi de seri sonunda luffy akainuyu zoro da bi amirali indirecek greenbull olur heralde neyse bunu da hani öyle eze eze değil zorlanarak yapacak ayrıca zoro mihawkı da aşması gerekiyor ki bu da seri sonlarında olur bana göre burdan dümdüz bir mantıkla mihawk =max amiral seviyesi olur ki çok bile bana kalsa ama neyse düz mantıkla bu oluyor :sapkali:
Mihawk'a hiç girmeyelim. Çok farklı güç değerlerimiz var :sapkali:

Mama ruh meyvesi yemiş. Bu kendisine bir canlılık veriyor olabilir.

Şu an Saka ve Kizaru 52-56 yaş aralığında yanlış hatırlamıyorsam. 56 yaşı baz alacak olursak bundan 10 sene sonra da Saka ve Kizaru'nun aynı güçte olacağını söyleyebilir misin ?

20 yaşındaki biri gücünü 35 yaşında da korur demek farklıdır 55 yaşındaki biri 65-70 yaşında da aynı gücü korur demek farklıdır.
Canlılık ne demek anlamadım ölmeyen herkes canlı sonuçta.Dinçlik verir doping verir yaşa rağmen ekstra kuvvet verir diye bir bilgi geçse tamam derim.Fakat böyle bir bilgi verilmedi.Olsa anlatması lazım bu arcta.

Yahu Sengoku filo amirali olarak o koltukta oturmuyor muydu ? Kendi istifa etmedi mi ?
Güçten düşen adamı filo amirali olarak bırakırlar mı o şekilde.Yapmayın etmeyin kulp bulacağım diye neler diyorsunuz.

Şu anki amiraller>Sengoku
O dönem için konuşuyorsan yok öyle birşey.Filo amirali olmuş Akainu dışında diğer ikisinden daha güçlü olduğu kesindi.İstifa ettikten sonraki halini bilmiyoruz ama o hali güçlüydü.Hatta belki akainudan da güçlü olabilir.Akainu onunla aynı mevkiye ulaştığı için o kesin değil.

Şu anki amiraller dediğin İssho arkasında görünce eli ayağı birbirine dolaşıyor.Karamelin dediği gibi amiralden sonra filo amirali olabilmen için daha fazla güce ihtiyacın var.Bu mangada geçen bir bilgi.

O dönem için konuşuyorsan yok öyle birşey.Filo amirali olmuş Akainu dışında diğer ikisinden daha güçlü olduğu kesindi.İstifa ettikten sonraki halini bilmiyoruz ama o hali güçlüydü.Hatta belki akainudan da güçlü olabilir.Akainu onunla aynı mevkiye ulaştığı için o kesin değil.

Şu anki amiraller dediğin İssho arkasında görünce eli ayağı birbirine dolaşıyor.Karamelin dediği gibi amiralden sonra filo amirali olabilmen için daha fazla güce ihtiyacın var.Bu mangada geçen bir bilgi.
Fujitora'ya olan nefretin Dof sevgisinden geliyor bana kalırsa. O yüzden o kısmı geçiyorum. Kizaru, Aokiji ve Akainu üzerinden yola çıkacak olursak, Sengoku'nun kaç senedir o konumda olduğunu bilmediğimiz için bir şey söyleyemeyiz. Adam koltuğa geçtiğinde en güçlüdür, daha sonra yaşı ilerledikçe zayıflamaya başlamış olsa da güç-metre ile ölçmedikleri ya da sürekli düello yapmadıkları için kendisi istifa edinceye kadar da değişmemiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık