Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mom kaç yaşında şu anda ? 68 falandı sanırım.Güçten düşmüş mü ?
Hayır canavar gibi hala.Bir beyazsakal yaşlandı diye ki o da yaşlılıktan değil hastalığı yüzündendi herkesi aynı kefeye koyamazsınız.Wb 70 yaşını aşmıştı galiba aynı da değil.Weevil amirali aşıp almış işte kolu bahane üretmenin manası yok.Hemen bahane aranıyor ne güzel dünya valla.

Fuji de yaşını başını almış güçten düştü diyen duymadım.
Bu yaş muhabbetinde bm kıyas değil zira 5 yaşında...

Bireysel güçle elde edilecek bir amaç değil seri sonundaki olaylar
Zaten orda anlatmak istediğim olay o değildi bizimkilerin senin anlattığına göre geleceği seviyeyi anlatmak istedim sen de katılıyorsundur o zaman bu seviye konusunda bana :good:
Yani ben olaya çok düz mantık bakıyorum tabikide ama mihavkın seviyesi bana göre max amiral sebebi de seri sonunda luffy akainuyu zoro da bi amirali indirecek greenbull olur heralde neyse bunu da hani öyle eze eze değil zorlanarak yapacak ayrıca zoro mihawkı da aşması gerekiyor ki bu da seri sonlarında olur bana göre burdan dümdüz bir mantıkla mihawk =max amiral seviyesi olur ki çok bile bana kalsa ama neyse düz mantıkla bu oluyor :sapkali:

Op'de yaşam süresi ortalama 140 sene değil mi? 65 yaş orta sayılır. Kizaru kaç yaşında veya Akainu? Ray bile içki ve pasif takılmasına rağmen çok sıkıntı yoktu. Garp da yaşlı sayılır ama hiç güçten düşmüş imajı yoktu. Birde lakabı kara kol olan birinden kol almak acayip bir ezme mesajı verdi bana.

Fujitora'nın yaşını bizle paylaşır mısın?
Sanırım açıklanmamış.Ama Ossan diye hitap edilmesi benim için gayet yeterli.Yaşlı adam deniyor işte.

Op'de yaşam süresi ortalama 140 sene değil mi? 65 yaş orta sayılır. Kizaru kaç yaşında veya Akainu? Ray bile içki ve pasif takılmasına rağmen çok sıkıntı yoktu. Garp da yaşlı sayılır ama hiç güçten düşmüş imajı yoktu. Birde lakabı kara kol olan birinden kol almak acayip bir ezme mesajı verdi bana.
Aynen kara kol denen adamın muhtemelen koka bastığı koluyla nam yapmış adamın kolunu alıyorsun.En üstün tarafına üstünlük kurarak hayata denizcilere küstürüyorsun.Net olarak üstünlük kuruyorsun en iyi olduğu alana hasar vererek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık