Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada koramiral dediğimiz, amiral altı olan adamlar tek atıp geçmelik kıvamda görülürken, -ki gösterilen de bu- üstü sayılan amiralleri direkt yonkou dengi görmekte biraz şey hani. Aradaki fark bu kadar uçurum olmamalı hani. Bugün kim Cracker vs Doberman veya Smoothie vs Momonga da koramiral tarafını tutar? Güç dengesinde amiral yonkou ediyorsa, koramiral de sağ kol olmasa da ikinci, üçüncü adam etsin hani. Olmuyor mu? Saçma değil mi? Bu öve öve bitiremediğiniz Akainu, Aokiji de zamanında koramiraldi. Garp'ı kenara salacak olduğumuzda vaziyet belli. Kimse kalkıp koramiraller serinin bug'ıdır demesin şimdi :artiz:

@Millennium Wizard +11111...

Amiral sevici ne la.

Amiral ne önce onu bilmek lazım. Bu adamlar ne için orda.
Bu adamların muhatap olarak savaştığı kişiler yeni dünyadaki üst düzey tipler.

Sengoku bir amiral iken Roger ve WB ile savaşmak için birlik toplayıp gitmiyor muydu?

Garp mesela amiralliği kabul etse gitmeyecek mıydı amiral sıfatıyla.

Şu anki amiraller zaten bu konumda o yüzden var.

Bu adamlar eğer bir Yonkou adamına yenilecekse orda kalmasının bir amacı yok.

Tabi bu ezici bir fark değil. Ama bir zahmet sağ kolları yenecek gücü olsun bunların.

Bu mevki 2 defa iki yetkili kişi ağzından söylendi güç olarak. Chinjao da Luffy de kral olmak için Amiral ve Yonkou gücünü geçmem gerek diyorsa bu mevki öyle Katakuri , Marco gibi adamlara yem olmayacak türden demektir.

2 meyveli en tehlikeli korsan konumuna tek giden de bir Amiral.

Amiral seviciden ziyade , sürekli birinin amiral gücü olduğunu vurgulamak enteresan olan.

Amiral yeri geldi mi Yonkou ile kavga Edip ona engel olmak için var
https://i.ytimg.com/vi/D5yRLGZwbPs/maxresdefault.jpg

Mihawk

Amiral sevici ne la.

Amiral ne önce onu bilmek lazım. Bu adamlar ne için orda.
Bu adamların muhatap olarak savaştığı kişiler yeni dünyadaki üst düzey tipler.

Sengoku bir amiral iken Roger ve WB ile savaşmak için birlik toplayıp gitmiyor muydu?

Garp mesela amiralliği kabul etse gitmeyecek mıydı amiral sıfatıyla.

Şu anki amiraller zaten bu konumda o yüzden var.

Bu adamlar eğer bir Yonkou adamına yenilecekse orda kalmasının bir amacı yok.

Tabi bu ezici bir fark değil. Ama bir zahmet sağ kolları yenecek gücü olsun bunların.

Bu mevki 2 defa iki yetkili kişi ağzından söylendi güç olarak. Chinjao da Luffy de kral olmak için Amiral ve Yonkou gücünü geçmem gerek diyorsa bu mevki öyle Katakuri , Marco gibi adamlara yem olmayacak türden demektir.

2 meyveli en tehlikeli korsan konumuna tek giden de bir Amiral.

Amiral seviciden ziyade , sürekli birinin amiral gücü olduğunu vurgulamak enteresan olan.

Amiral yeri geldi mi Yonkou ile kavga Edip ona engel olmak için var
https://i.ytimg.com/vi/D5yRLGZwbPs/maxresdefault.jpg
+1. Amiral rahat ilk 10.

Her +1 amiral sevicilere vurulan bir darbe olsun bundan sonra.
Şimdi bişi dicem ayıp olacakta neyse :D Amiral sevici olmak hayalperest olmaktan kat be kat iyidir. Zoruna gidiyor diye amiral gömmeye çalışıyorsun kendi çapında. Sen kabul etsen de etmesen de Amirallerin hepsi Yonkou kafa tutacak adamlar, bunu bizzat vurguladı mangaka hem de onlarca kere. Yani sen 2 kelam ettin diye amiralleri küçültmüyorsun haberin olsun bundan. Adamın biri Amiralin dengi yonkou sağ kolu demiş sende alkış tutmuşsun, trajikomik :D

Hayır normalde amiralleri de sevmem fanatik bir şekilde savunulmasını da. Çünkü bana kalırsa gerçekten abartanlar var. Buna rağmen yine de bana sayfalarca amiral savundurttunuz ya ne diyeyim.

@Shakky
Amiral=yonkou diye ısrar eden yok. Edenler de var elbette ama orası ayrı bir konu. Bu adamlar sağ kol ile yonkou arasında duruyorlar. Amirallerin zamanında koramiral olması neyi değiştirir ki? Katakuri de zamanında çöp Buggy seviyesindeydi. Bir şey mi çıkarmamız gerekiyor yani buradan? :) Adamlar koramiral olarak kalmamışlar işte, yardırmış gitmişler.

@Korsanlar ''Kralı''
Öyle olsun güzel kardeşim, sen yeter ki canını sıkma. :fool:(Bir daha bana karşı gelirsen canını yakarım. :a:)

Şimdi bişi dicem ayıp olacakta neyse :D Amiral sevici olmak hayalperest olmaktan kat be kat iyidir. Zoruna gidiyor diye amiral gömmeye çalışıyorsun kendi çapında. Sen kabul etsen de etmesen de Amirallerin hepsi Yonkou kafa tutacak adamlar, bunu bizzat vurguladı mangaka hem de onlarca kere. Yani sen 2 kelam ettin diye amiralleri küçültmüyorsun haberin olsun bundan. Adamın biri Amiralin dengi yonkou sağ kolu demiş sende alkış tutmuşsun, trajikomik :D
Marco'yu da yanındaki adamlarla şu an imparator olan adamla tayfasına karşı durabilir diyerek şansı var dedi o şekilde övdü onu ne yapacağız ? Amiral etmeyen adama mı şans verdi yani.Buna sadece gülüyorum. :D Ben amiraller güçsüz sıradan adamlar kafa tutamazlar demedim.Komutanlar ile aralarında ufak farklar var dedim.Sağ kollar da eşit olabilirler dedim.Hele ki en güçlü adamın en güçlü tayfa denilen tayfanın sağ kolu için.Marco için amiral alamaz diyorum ama açığını da savunma yönüyle kapatıp dengeliyor onlara eşit oluyor.Adam magmaya kafa atıyor daha ne yapsın.Bir başka sağ kol da Katakuri gibi bunu k.haki ile yapabilir.Bu karakterlerin bütün parametreleri birbirine eşit değil ya.Daha önce savaşta yada başka bir yerde Katakuri gibi müneccim misali konuşan amiral de görmedik.Bu amirallerin güçsüzlüğünden değil ama adam açığını kapamak için bu alanda uzmanlaşmış olmasın ? Marco şansıyla nasıl anka gibi nadir meyveyi yemişse bu adam da çok çalışmış mesela.Yarın öbür gün Beckmann'ın da ayrı özel bir durumu çıkabilir mesela.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık