Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sınırsız g4 ve uyanışla -artık neyin uyanışı ise- Yonkou indirir zaten, Katakuriyle uğraşmaz. :(
Sınırsız g4 ile anca amiral gücünde olur zaten. Katakuri'yi de minimum Marco-ıshoo ayarı adam uzun süre dövüşten sonra indirir.
Yonkou indirmesi için ya hakisini arttıracak yada uyanış-artık neyin uyanışı ise-
Kedi ne ya yok pedro :/
Jack ile Cracker denktir.
Nekomamushi ise bunlar ile uzun süre dövüşebilecek güçte. Luffy yardım almasa Cracker'e yenilecekti. Bence yakın güçteler.

@Korsanlar ''Kralı''
Bu arc'tan sonra Wano arcı yaşanacak diye şeettim onu. :( Kaido Wano'da düşmeyecekse o zaman işin rengi değişir elbette. Hem sağ kol başka bir sağ kolu alamaz mı la hayırdır? :S

@Millennium Wizard
"Kafadan 1 - 0 önde başlıyorlar" E aynen öyle. :/ Asıl siz neyini gördünüz bu adamların bilmiyorum ki. Mf'de bu seviyedeki adamların çaplarını ben yeterince gördüğümüzü düşünüyorum.

@RedTeroR
Bizim k.haki de az buz değil hani. :cool:
İki yıl sonr açıkan Amiraller çok uyduruklar hani denizcilerde adam kalmadı iki tane monte edelim der gibi olmuşlar :bilmem:

Not: K hakide Katakuriyi geçtiniz hacı :good:

@Korsanlar ''Kralı''
Bu arc'tan sonra Wano arcı yaşanacak diye şeettim onu. :( Kaido Wano'da düşmeyecekse o zaman işin rengi değişir elbette. Hem sağ kol başka bir sağ kolu alamaz mı la hayırdır? :S

@Millennium Wizard
"Kafadan 1 - 0 önde başlıyorlar" E aynen öyle. :/ Asıl siz neyini gördünüz bu adamların bilmiyorum ki. Mf'de bu seviyedeki adamların çaplarını ben yeterince gördüğümüzü düşünüyorum.

@RedTeroR
Bizim k.haki de az buz değil hani. :cool:
Şimdi bak kimse amiral ilan etmiyor.Bu adam çok güçlü sağ kolun hakkını verecek diyor.Ancak gördüklerimize göre konuşursak Marco mesela amiral seviyesi.Amiral kadar saldırı gücü olmayabilir ama savunmayla dengeliyor toplamda amiral ediyor.Bunaklarda adama kalan tayfayla şans veriyorlar.

Siz Akainu sahnesine bakıp hemen bileti kesiyorsunuz.Orada ne olduğu belli değil.Akainu uyardıklarını duydu malum kulağı iyi işitiyor ve onlara anlamayacakları bir oyun oynadı belki de.Arada devasa fark olduğundan değildi ama öyleymiş gibi de göstermiş olabilir.Kuzan'ın yaptığının benzeri yani.Wb bisento sokunca adam ölmedi.Ne yani Wb de bu adamın klasmanında değil miydi diyeceğiz ? Marco,Vista sahnesi de öyleydi.İkisini toplasan ancak Akainu edeceğinden değil anlayacağın.

Sınırsız g4 ile anca amiral gücünde olur zaten. Katakuri'yi de minimum Marco-ıshoo ayarı adam uzun süre dövüşten sonra indirir.
Yonkou indirmesi için ya hakisini arttıracak yada uyanış-artık neyin uyanışı ise-
Marco-Issho aynı seviye oldu ve Katakuri de direkt onlara katıldı yani. :oops: Bak sınırsız g4 diyorsun. Sınırsız g4 ile Luffy amirali haşat eder. Uyanışı falan boş ver!

Marco-Issho aynı seviye oldu ve Katakuri de direkt onlara katıldı yani. :oops: Bak sınırsız g4 diyorsun. Sınırsız g4 ile Luffy amirali haşat eder. Uyanışı falan boş ver!
Meyvesini yeni kontrol edebilen bir amiral Marco gücündedir bana kalırsa.
Katakuri ise zaten Marco ile rakip ama Marco ondan öndedir sonuçta en iyi tayfa denmesinin bir sebebi olmalı.

g4 ile anca Dofi'yi yenersin. Cracker karşısında ne hale geldi gördük.
Doflamingo'yu güçlü yapan kukla yapma,kuş kafesi gibi yetenekler ama Luffy kısa süreliğinede olsa inanılmaz güçlü hale geldiğinden bunlar ona karşı işlemedi. Dofi meyve uyanışı ve haki ile dövüştü ama o haliyle yonkou as adamlarının gerisinde.
Misal kukla yapma yeteneğiyle Jozu'yu durdurdu ama öyle bir yeteneği olmasa Jozu'ya zarar verebileceği bile garanti değil.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık