Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İkimiz de biliyor olay o, Zoro için en fazla Shogun rakip olur denir ki bu, kılıç ustalığı olayına mantıklı olur. Yani Zoro vs Katakuri yapsan, anketini açsan %20 Zoro'dan fazla çıkmaz. Luffy tüm tayfanın güç seviyesini aşağı çekiyor. Son arclerde yerlerde sürünüyor, beklenenin yarısını bile veremedi. Tabi buna senaryo diyebilirsin ama böyle bi gerçek var :bilmem:
Olay o değil. Banane kim ne diyorsa desin. Ama yeter ki tutarlı olsun. Yonkou Kaptanı karşısına 5-10 kişi koyarsan sağ kolunu da bir kişinin indirmesini beklemezsin. Dediğin gibi Luffy'nin seviyesi tayfanın seviyesini belirliyor. Bunu da sen ifade ediyorsun bak ne güzel.

Mr.1 dövüşünde açmamış mıydı zaten? :hoo:
O bambaşka birşeydi nefes yada ses duymayla alakalıydı bir örneğini daha görmedik.Ama koyduğum yer tıpkı Luffy'nin adama bakarak güçlü olup olmadığını anlamasına benziyor.Önceden Kuma'yı gördüğü için ayrımını yapabiliyor.Bence kendini Kuma karşısındaki kadar baskı altında hissetmedi oradan anladı buradan da bilinçli olmasa da bir güç değerlendirmesi yaptığı anlaşılıyor.Luffy'nin şu an yaptıkları farklı olarak bilinçli.

Olay o değil. Banane kim ne diyorsa desin. Ama yeter ki tutarlı olsun. Yonkou Kaptanı karşısına 5-10 kişi koyarsan sağ kolunu da bir kişinin indirmesini beklemezsin. Dediğin gibi Luffy'nin seviyesi tayfanın seviyesini belirliyor. Bunu da sen ifade ediyorsun bak ne güzel.
Ben kendi görüşümden değil genel görüşten bahsediyorum, yoksa bana ne kim ne derse desin demene kesinlikle katılıyorum :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık