Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cp9 daki en iyi kılıç ustasıyım lafından girip rankyakuyu da kılıç ustalığı saydıkları varsayımından yürürsek belki dedim Doflamingoya yeni bi sıfat kazandırırız. Hatta ilerde Mihawk da beh shichi lerin içindeki en iyi kılıç ustasıyım derse off varya...
Bence yeterince Mihawk'ın unvanı tartıştık. Biraz da Beyazsakal'ı tartışalım.

Dünyanın en güçlü adamı derken nası yani? Neyde en güçlü? Hani ağırlık kaldırmada mı, yoksa dayanıklılıkta mı, fiziksel olarak mı yahut pataklama konusunda mı, meyveli mi meyvesiz mi? Önemli şeyler bunlar. Şimdi bana göre ağırlık kaldırmada en güçlü Jozu, fiziksel olarak en güçlü Garp'tır. Hadi buyur :rolleyes:

Dünyanın en güçlü adamı derken nası yani? Neyde en güçlü? Hani ağırlık kaldırmada mı, yoksa dayanıklılıkta mı, fiziksel olarak mı yahut pataklama konusunda mı, meyveli mi meyvesiz mi? Önemli şeyler bunlar. Şimdi bana göre ağırlık kaldırmada en güçlü Jozu, fiziksel olarak en güçlü Garp'tır. Hadi buyur :rolleyes:
Meyvesiyle beraber en güçlü fiziksel olarak :/

Bilek güreşi yaparak belirliyorlar. Meyve, haki, hız falan dahil değil. :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık