Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Karasakal Shanks'ı öldürecek. Shanks Karasakal'ın tek gözünü alacak. Oda'nın bahsettiği serinin sonlarında gözükecek olan tek gözü bantlı korsan da Karasakal olacak. :hmm:

Luffy kk olduktan sonra Shanks ile karşılaşır.Shanks benim açımdan korsan kral olup olmadığına senin gücünü test ettikten sonra karar vereceğim diyerek Luffye saldırır.

Karşısına Zoro çıkar ve onu tam anlamıyla durdurur.

Zoro : Krala o kadar kolay ulaşamazsın.

Shanks gülümser ve şunu söyler.

Shanks : Demek öyle ha...
Luffy artık şapkayı bana geri verebilirsin bunu gerçekten hak ettin.

Luffy fırlatır ve şapkayı ondan geri alır.

Şunu iyi oku @Shakan. Çok dedik sana ama dinletemedik. Senin kızılın sonu tam olarak bu işte.
Yaa benim ölmesin dediğime çok takılmayın siz. Doğru ben ölmesini istemiyorum ama ölse de kalbimdeki yeri ayrı olacak her zaman zaten. Benim asıl korkum önceden de dediğim gibi Shanks'ın yeterince işlenmeden geçilmesi. Oda'nın son olarak vs çizmeyecem lafından sonra iyiden iyiye korkmaya başladım.

Yaa benim ölmesin dediğime çok takılmayın siz. Doğru ben ölmesini istemiyorum ama ölse de kalbimdeki yeri ayrı olacak her zaman zaten. Benim asıl korkum önceden de dediğim gibi Shanks'ın yeterince işlenmeden geçilmesi. Oda'nın son olarak vs çizmeyecem lafından sonra iyiden iyiye korkmaya başladım.
İşlenmeyecek. Arc bitiminde haberci kuş geçerken gemiye bir gazete atacak. Başlık ise "Akagami Shanks acı şekilde can verdi! Yonkou Karasakal'ın durdurulamaz yükselişi devam ediyor!" Luffy 2 ağlayacak sonra da bitti gitti. Gelsin yeni arc xD

İşlenmeyecek. Arc bitiminde haberci kuş geçerken gemiye bir gazete atacak. Başlık ise "Akagami Shanks acı şekilde can verdi! Yonkou Karasakal'ın durdurulamaz yükselişi devam ediyor!" Luffy 2 ağlayacak sonra da bitti gitti. Gelsin yeni arc xD
Akagami Shanks diğer kolunu da kaybetti diye haber çıkar.Sonunda küçük yazılarla şu yazar.

Ama gücünden hiçbirşey kaybetmedi xD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık