Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dofu kimsenin küçümsediği yok. Ama gidip yonkoulardan sonraki en güçlü korsan demekte göze batıyor. En güçlü kaptan desen tamam. Tabiki yonkounun 3. adamına arc bossu kadar geniş yer ayıracak hali yok Odanın. Onun yerine savaşı ''11 saat'' diye bir ibare ile hızlı geçti. 11 saat Dressrosanın toplam uzunluğunun heralde 2 katı falandır. (yani giriş ve dofun düşüşüne kadar olan zaman dilimi) Luffy g2 ile Doffa diş geçiriyordu gene. Cracker karşısında ise g2 ile böcek gibi kaldı.
Law'ın Dof'u yaraladığını ve aynı zamanda adadan birileri yardım etmese Luffy'nin öleceğini biliyorsun değil mi? 11 saat falan da sürmeyecekti.

Law'ın Dof'u yaraladığını ve aynı zamanda adadan birileri yardım etmese Luffy'nin öleceğini biliyorsun değil mi? 11 saat falan da sürmeyecekti.
Valla Luffyde arenaya falan girdi orda hırpalandı adam :/ Arada bir kaç adamla daha uğraştı.
Ayrıca Nami olmasa Luffynin işi yaştı. Dofun aksine Cracker gayet g4 ü karşılıyordu.

Law'ın Dof'u yakması o vs'yi tartışılır hale getirmiştir. İstersen ölüsü dersin, istersen yok fazla etkilenmedi dersin.

Kıraker dövüşü ise tam bir saçmalık, neresinden tutarsan orası elinde kalır o yüzden o konuya hiç girmiyorum.

Sonuç ne, Dof bende daha güçlü bir etki bıraktı o yüzden Dof>Luffy=Kıraker>>Law diyorum, Zoro'yu da hepsinin başına koyduk mu işlem tamamdır :gamyon:

luffysam

Mesela luffy g2 ve g3 ile lucciye denk oldu. Burda da g4 ile dofa denk oldu. Dofun zarar verememesi birşey değiştirmez. Önemli olan dayanmasıdır.

Zoro da mr1e zarar veremiyordu ama ona denk dövüştü ve dayandı. Sonuçta ona zarar verebilince de yendi.

Valla Luffyde arenaya falan girdi orda hırpalandı adam :/ Arada bir kaç adamla daha uğraştı.
Ayrıca Nami olmasa Luffynin işi yaştı. Dofun aksine Cracker gayet g4 ü karşılıyordu.
Cracker kuklasıyla, Dof da bedeniyle karşıladı işte. :/ Adam sağlam, Cracker gibi tek hamlede gidecek birisi değil. Yanlış yerden bakıyorsun bence. Bu iki karakterin meziyetleri farklı sadece. Hem bak ne diyorum? Luffy 11 saate kalmadan yenildi zaten. :S Birileri kurtardı da 2. round'a çıkabildi.

Bir de Nami ıslatsa da ıslatmasa da Luffy o bisküvileri gene yerdi. Tükrüğüyle ıslatır yerdi en kötü xD Nami yardımcı oldu sadece. Yanisi Cracker bizimkine enerji sağladığı için Luffy tek başına da o kadar dövüşebilirdi. Ters adam işte. Cracker seviyesinde başka bir adam olsa Luffy bu kadar zorlanmazdı. Yani birkaç tane geçirebilirdi en azından.

Peki gelelim Dof ve Cracker'a. Cracker neyiyle yenebilecek Dof'u? Kuklalarının arkasına saklansa neye yarar ki? Sağdan, soldan ve hatta Cracker'ın ayak bastığı yerden bile ipler çıkıyor uyanış ile. Kuklaların arasında bekleyemez yani. Daha sonra uyanış ile her taraf ip olduğu için Dof o kuklaları koza gibi sardı mı onlar daha da hareket edemez zaten. Ne bileyim, nereden bakarsam bakayım Cracker'a şans veremiyorum.

@RedTeroR
Marimo'yu saymazsak bu işi çözmüşsün. Takdir ettim seni. :artiz:

Cracker kuklasıyla, Dof da bedeniyle karşıladı işte. :/ Adam sağlam, Cracker gibi tek hamlede gidecek birisi değil. Yanlış yerden bakıyorsun bence. Bu iki karakterin meziyetleri farklı sadece. Hem bak ne diyorum? Luffy 11 saate kalmadan yenildi zaten. :S Birileri kurtardı da 2. round'a çıkabildi.

Bir de Nami ıslatsa da ıslatmasa da Luffy o bisküvileri gene yerdi. Tükrüğüyle ıslatır yerdi en kötü xD Nami yardımcı oldu sadece. Yanisi Cracker bizimkine enerji sağladığı için Luffy tek başına da o kadar dövüşebilirdi. Ters adam işte. Cracker seviyesinde başka bir adam olsa Luffy bu kadar zorlanmazdı. Yani birkaç tane geçirebilirdi en azından.

Peki gelelim Dof ve Cracker'a. Cracker neyiyle yenebilecek Dof'u? Kuklalarının arkasına saklansa neye yarar ki? Sağdan, soldan ve hatta Cracker'ın ayak bastığı yerden bile ipler çıkıyor uyanış ile. Kuklaların arasında bekleyemez yani. Daha sonra uyanış ile her taraf ip olduğu için Dof o kuklaları koza gibi sardı mı onlar daha da hareket edemez zaten. Ne bileyim, nereden bakarsam bakayım Cracker'a şans veremiyorum.

@RedTeroR
Marimo'yu saymazsak bu işi çözmüşsün. Takdir ettim seni. :artiz:
Olum adam g4 le zor kırıyor nereye yicek lan :(

Bu arada Crackerde de uyanış var :S

Olum adam g4 le zor kırıyor nereye yicek lan :(

Bu arada Crackerde de uyanış var :S
Yav tamam işte iki su gördü mü cacığa dönüyor onlar. Luffy kırılan parçadan birisini atsın ağzına. O erir gider zaten şeker gibi. Ya da dişleriyle kırar anasını satayım ne olacak? :S Yapmadığı bir şey değil. Çelik melik kırıyordu dişleriyle bir ara. :/

Yav tamam işte iki su gördü mü cacığa dönüyor onlar. Luffy kırılan parçadan birisini atsın ağzına. O erir gider zaten şeker gibi. Ya da dişleriyle kırar anasını satayım ne olacak? :S Yapmadığı bir şey değil. Çelik melik kırıyordu dişleriyle bir ara. :/
Boşa yumruk kovalıyor Luffy herkesi ısırsın anasını :S Tükürük mü dayanır lan ona. Naminin yağmurunu 2 gram tükürükle eşitledin ya ne diyim bilemiyorum :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık