Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Crocodile düz yumrukla ağzı yüzü yamulan bir adam. Dofi ile nasıl kıyasladınız :/
2 yıl sonra haki vs. öğrenmiştir Jinbei ayarı anca olmuştur.
Grand Line'da karşımıza çıkan Logia'ların bir çoğu dayanıklılık açısından zayıf karakterlerdi.

Amma velakin, karakterleri güçleriyle değil yaptıkları şeylerin etkileriyle değerlendirmek gerekir. Yani Messi vs Ronaldo'yu tartışırken bunlar 1vs1 halı saha yapsa kim kazanır diye mi tartışıyoruz :)

Doflamingo = Crocodile.

Grand Line'da karşımıza çıkan Logia'ların bir çoğu dayanıklılık açısından zayıf karakterlerdi.

Amma velakin, karakterleri güçleriyle değil yaptıkları şeylerin etkileriyle değerlendirmek gerekir. Yani Messi vs Ronaldo'yu tartışırken bunlar 1vs1 halı saha yapsa kim kazanır diye mi tartışıyoruz :)

Doflamingo = Crocodile.
Dayanıksız olması zaten güçsüz olması için sebep.

Dayanıksız olması zaten güçsüz olması için sebep.
Doflamingo ve Crocodile, ikisi de yeni dünyada imparatorlara ve onların adamlarına karşı koymaya gücü yetmeyen, kendilerine has plânları olan, mevkileri aynı olan iki düşmandı işte.

Sen diyorsun ki Doflamingo daha güçlü.

Ben diyorum ki, bak bu adamlar aynı. Doflamingo ve Crocodile, Katakuri'yi 2vs1 atsalar bile yenemezler. Eee o zaman?

Niye Katakuri diyorum, çünkü bulundukları konum itibariyle bir üst noktalarındaki adamlar yonkou'ların adamları. Katakuri 2. adam da değil üstelik.

Doflamingo ve Crocodile, ikisi de yeni dünyada imparatorlara ve onların adamlarına karşı koymaya gücü yetmeyen, kendilerine has plânları olan, mevkileri aynı olan iki düşmandı işte.

Sen diyorsun ki Doflamingo daha güçlü.

Ben diyorum ki, bak bu adamlar aynı. Doflamingo ve Crocodile, Katakuri'yi 2vs1 atsalar bile yenemezler. Eee o zaman?

Niye Katakuri diyorum, çünkü bulundukları konum itibariyle bir üst noktalarındaki adamlar yonkou'ların adamları. Katakuri 2. adam da değil üstelik.
Ne var bunda. Yonkouyu yenemeyen her adam Dofi ile aynı seviye mi oluyor. Moria'da onlar ile aynı rütbede ama aynı güçte mi oluyor. Yada bütün shichibukailer aynı güçte mi oluyor.
Law ile Dofi aynı güçte mi ?
Gelmişsin dövüşlerine bakarak güç seviyesi çıkarılmaz gibi saçmalıklar ediyorsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık