Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne var bunda. Yonkouyu yenemeyen her adam Dofi ile aynı seviye mi oluyor.
Gelmişsin dövüşlerine bakarak güç seviyesi çıkarılmaz gibi saçmalıklar ediyorsun.
Madem illa bir şeylere bakmak konusunda çok isteklisin;

İkisi de savaş lordu.
Biri WB'ye takmış kafayı, yenilmiş. Diğeri Kaido'nun köpeği olmuş.
Biri Logia diğeri Paramacia.
Biri 80. bölüm, diğeri 600. bölüm karakteri, bu nedenle aradaki ödül farkının bir önemi yok.
Luffy ikisini de kendi dayanıklılığı, biraz da şans ve yardımla yenmeyi başarıyor.
Biri Alabasta'yı kendi krallığı yapıyordu, diğeri Dressorasa'yı.
İkisinin de tayfası bana göre üç aşağı beş yukarı aynı güçteler.

Not: Doflamingo, imparatorlardan it gibi korkarken, Crocodile bulduğu her fırsatta saldırma cesaretini gösteriyor.

Madem illa bir şeylere bakmak konusunda çok isteklisin;

İkisi de savaş lordu.
Biri WB'ye takmış kafayı, yenilmiş. Diğeri Kaido'nun köpeği olmuş.
Biri Logia diğeri Paramacia.
Biri 80. bölüm, diğeri 600. bölüm karakteri, bu nedenle aradaki ödül farkının bir önemi yok.
Luffy ikisini de kendi dayanıklılığı, biraz da şans ve yardımla yenmeyi başarıyor.
Biri Alabasta'yı kendi krallığı yapıyordu, diğeri Dressorasa'yı.
İkisinin de tayfası bana göre üç aşağı beş yukarı aynı güçteler.
Birini g2+g3+haki yetersiz kalıp g4 açarak yeniyor hatta o da yetmiyor.
Birini vitessiz yeniyor.

Diğer dediklerinin hiçbir kıymeti yok sonuçta savaş lordları arasında fark var. Law ve Dofi arasında bunu iyice gördük.
Yonkou köpeği olması birşeyi değiştirmez. Yonkou yenmek herkesin harcı değil. Usopp seviyesi adam da yonkou köpeği olabilir Marco seviyesinde adamda olabilir.

Son düzenleme:
Aynen saçmalıyorum.

Sizi mi kıracağım?

Doflamingo > All Grandline.
Hayırdır dediklerimizi değiştirerek çarpıtarak kaçmaya çalışıyorsun. Senin gibi bir master degree saçmalama üstadına yakıştıramadım. Doflamingo çölde aç kalır bu yüzden Crocodile daha güçlü gibi über bir argüman bekliyordum. Ad hominemde de iyisin kaçmadı gözümden.

Doflamingo Crocodileın yeni dünya versiyonu ve neredeyse her konuda bir üst modeli.Crocodile daha kıçı kırık Alabastaya konamaz iken Doffy bir gecede yeni dünya adasına konuyor.Crocodile ı Luffy tek yener iken Doffy e iki tane nova dalıyorlar.

Crocodile ı severim.Delikanlıdır altta kalmaz,borçlu durmaz ve geri basmaz ama kalın kafalıdır.Kalibresinin ne olduğunu bilmez,gücünü ölçemez.

Doffy ise öyle değil.Simsar lakabı ona cuk diye oturur.Doffy de delikanlıdır altta kalmayı pek sevmez,pek korkusu yoktur ki Amirallere bile atar yapacak bir adamdır.Lakin yerini bilir,neye gücünün yetip neye yetmiyeceğini iyice ölçer tartar.Doffy nin hayali dünyayı kaosa sürükleyip kutsalları rahat yaşatmamak.Buna kendisinin gücü yetmez ama gücü yetebilecekleri kontrol edecek zekada bir adamdır.Gemideki konuşmasında bile söylüyor.Ben tasma idim ve siz tasmayı koparttınız diye.Croconun ise seride böyle bir yeri yok.Croco,Lucci Moria falan basmakalıp bosslar.Yendin bitti.Doffy ise bir fitil.Yenmek yetmez,patlamaya da direnmen gerekir.

Doffy=Croco nerden bakarsan bak yanlış bir görüştür.Karizmadırlar eyvallah ama birisi serinin içinde olan birisi,diğeri ise arc bossu.

Doflamingo Crocodileın yeni dünya versiyonu ve neredeyse her konuda bir üst modeli.Crocodile daha kıçı kırık Alabastaya konamaz iken Doffy bir gecede yeni dünya adasına konuyor.Crocodile ı Luffy tek yener iken Doffy e iki tane nova dalıyorlar.

Crocodile ı severim.Delikanlıdır altta kalmaz,borçlu durmaz ve geri basmaz ama kalın kafalıdır.Kalibresinin ne olduğunu bilmez,gücünü ölçemez.

Doffy ise öyle değil.Simsar lakabı ona cuk diye oturur.Doffy de delikanlıdır altta kalmayı pek sevmez,pek korkusu yoktur ki Amirallere bile atar yapacak bir adamdır.Lakin yerini bilir,neye gücünün yetip neye yetmiyeceğini iyice ölçer tartar.Doffy nin hayali dünyayı kaosa sürükleyip kutsalları rahat yaşatmamak.Buna kendisinin gücü yetmez ama gücü yetebilecekleri kontrol edecek zekada bir adamdır.Gemideki konuşmasında bile söylüyor.Ben tasma idim ve siz tasmayı koparttınız diye.Croconun ise seride böyle bir yeri yok.Croco,Lucci Moria falan basmakalıp bosslar.Yendin bitti.Doffy ise bir fitil.Yenmek yetmez,patlamaya da direnmen gerekir.

Doffy=Croco nerden bakarsan bak yanlış bir görüştür.Karizmadırlar eyvallah ama birisi serinin içinde olan birisi,diğeri ise arc bossu.
Güzel anlatmışsın. Croco bundan sonra seriye dahil olsa bile Dof kadar etkisi olmayabilir. Dof hem Yonkolarla, hem Kutsal Ejderlerle bağlantısı olan önemli bir adamdı. Ki güç olarak eşit olduklarını da sanmıyorum, Croco tek yemez fakat yenilir Dof'a.

BlackisBack

Stussy Cp-0 diyolla gerçek mi acaba oha ? Raw'ı çevirsinler bir bakıcaz.
evet kadın cp 0 acanı cıktı :(
Birini g2+g3+haki yetersiz kalıp g4 açarak yeniyor hatta o da yetmiyor.
Birini vitessiz yeniyor.

Diğer dediklerinin hiçbir kıymeti yok sonuçta savaş lordları arasında fark var. Law ve Dofi arasında bunu iyice gördük.
Yonkou köpeği olması birşeyi değiştirmez. Yonkou yenmek herkesin harcı değil. Usopp seviyesi adam da yonkou köpeği olabilir Marco seviyesinde adamda olabilir.
doflamingo alabasta zamanındakı gücü ile simdiki gücüyle aynı değildir luffy ve dofi alabasta zamanında dövüşseydi normal yumruklardan hasar alırdı gayet.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık