Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gayretine hayran kaldım. Sana şunu söylim E.oda alabasta da crocoyu güçlü göstermeye çalıştı ama güçlü göstermeye çalışırken eline yüzüne bulaştırdı FAKAT mf de bu durumu toparlamaya çalıştı açık ve net. Yani E.oda demek istiyor ki bu adam alabasta daki adam değil bu adam bir savaşa katıldığı anda seyiri değiştiren bir adam olarak gösterdi bize. Yani demek istediğim için rahat olsun başkaların manga dışı yorumlarına kapılıp öfkelenme :).
Bunu anlatamıyorum işte. :)

Düşünenler hakkındaki yorumuma ani katılışın beni o yönde düşündürttü, benim hatam.
@Millennium Wizard
Valla en son biri Filo Amirali olmuştu.
Onu şamarlamadı yahu yerin dibine gömdü.Şamarladı dediğim Ace gibi defalarca dövecek tüm gelişim hırsını bitirecek.Adamların makara herhalde o yüzden geriye sarıyor.Ace de tekrar sıfırdan başladığı için beklediğimiz kadar güçlenememiş olabilir. :)

Bence Grand Line'daki ilk ark/saga olmasına rağmen Oda gayet de ezdirmedi Crocodile'ı o zaman bile. Hangi ark boss'u Luffy'i iki kez mağlup edip ölümün kıyısına getirdi ki? Luffy sivri zekası ve cesaretiyle meyvesinin avantajını ortadan kaldırıp zorla yendi işte. Fiziksel güçle Luffy'e kaybetmek de çok anormal bir şey değil :)
Sivri zeka derken? Akildan baska her sey var sanki Luffy'de. Fazla saf ve salak. Dovusurken icgudulerini kullaniyor daha cok.
Gelelim Croco'ya. O zaman Luffy'nin gucu ortada ama. O zamanki Luffy ile Dof'un dovustugunu dusun. Oda erken kapistirdi Croco ile. Sonradan hakkini teslim etmeye calisti. Marineford'da Mihawk'a kafa tutturarak, Amirale saldirtarak, Dof ile kapistirarak. Luffy Dof ile kapisirken Croco'nun yenilmesine sasiran Dof'u gostererek -hem manga okuyup hem anime izledigimden burada yaniliyor olabilirim belki fillerdir filler ise lutfen uyarin-.

Aokiji Jozu bir yakaladı direk saf dışı bıraktı.

Jozu onun klasmanı değil. Kuzan serinin en güçlü adamlarından.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık