Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayır değil. Ortada net şekilde belli olan bir şey yok.

Zoro ile Sanji'nin dövüştüğü kişiler birbirlerine hep çok ama çok yakın isimler. Ayrıca kulvarları farklı, biri kılıç kullanıyor diğeri ise tekme atıyor.
Dövüşleri nasıl hallettiklerini net şekilde görüyoruz.Doflamingo ve Fujitora karşısında ne olduklarını da biliyoruz.Zoro'nun bütün gücünü halen kullanmadığınıda biliyoruz.Gayet net yani olan.

Bu noktada her iki tarafta çirkinleşiyor ben bunu diyorum. Yahu daha demin bütün Luffy fanlarını aynı kalıba soktun. Ben de sana aksini iddia ettim. Forumda ne kadar Zoro fanı var bilmiyorum. Ama bu konu hakkında yazılınca gördüğüm isimler çoğu bunu savunuyor. İsimlerini saymam olmaz ama bu ortada olan bir şey.

Ayrıca yorumunda bazı konuları eleştirmişsin. Tahammülü yok demişsin. Ee ben de sana bunu diyorum Zoro fanı arkadaşlarında Luffy'i Zoro'nun önünde görmeye tahamülleri yok. Yoksa sanane banane zaten. Belirttiğin şey sadece bazı kişileri hedef almış. Ama savunduğun tarafında tahammülsüzlükleri yok mu? Bunu da düşün.
Gördüğün isimler bunu savundukları için tartışıyorlar. Göründükleri kadarlar. Buna katılmayan insan dahil olmaz zaten. Forumda ne kadar Zoro fanı olduğunu da anketlerden az çok kestirebilirsin. Biraz düşündüğünde bunu savunan kesimin ne kadar az olduğunu görebilirsin. Mihawk olayı başka, Mihawk'ı siz kabul etmiyorsunuz ama destekli olduğu için yıllardır tartışılıyor bu denli hararetle .

İşte maalesef insanın tahammülü yitiyor bir yerden sonra, böyle etiket yapıştırıyor. Yoksa ben niye Luffy fanlarını ötekileştireyim, kendim Luffy fanıyım zaten. Fakat bu muameleyi karşı taraftan çok daha fazla gördüğüm için, "Zoro fanları" şeklinde. Kendimi buna daha fazla maruz kalan tarafın içinde görmeye başladım. Ben senin gibi Luffy'i daha çokta sevmiyordum üstelik. Luffy-Zoro'yu aynı derecede seviyordum. Fakat forumda gördüğüm bu sorunun çıkış noktası Zoro'ya fazlasıyla alınan tavırdan kaynaklı. @Rika dediği gibi her karakter Zoro'yla kapışıyor nerdeyse. Luffy, Sanji, Law bu karakterleri daha çok seven kesim Zoro'ya yükleniyor. Ama Zoro'da böyle bir durum yok denecek kadar az. Sen o kesimi çok görüyorsun ama genel çerçevede Zoro'yu daha çok seven kitlenin ne Sanji'yle zoru var o kadar ne Luffy'le ne Law'la. Fakat bazen tahammüllerini yitiriyorlar işte, ben de bunlardan biriyim.

Gördüğün isimler bunu savundukları için tartışıyorlar. Göründükleri kadarlar. Buna katılmayan insan dahil olmaz zaten. Forumda ne kadar Zoro fanı olduğunu da anketlerden az çok kestirebilirsin. Biraz düşündüğünde bunu savunan kesimin ne kadar az olduğunu görebilirsin. Mihawk olayı başka, Mihawk'ı siz kabul etmiyorsunuz ama destekli olduğu için yıllardır tartışılıyor bu denli hararetle .

İşte maalesef insanın tahammülü yitiyor bir yerden sonra, böyle etiket yapıştırıyor. Yoksa ben niye Luffy fanlarını ötekileştireyim, kendim Luffy fanıyım zaten. Fakat bu muameleyi karşı taraftan çok daha fazla gördüğüm için, "Zoro fanları" şeklinde. Kendimi buna daha fazla maruz kalan tarafın içinde görmeye başladım. Ben senin gibi Luffy'i daha çokta sevmiyordum üstelik. Luffy-Zoro'yu aynı derecede seviyordum. Fakat forumda gördüğüm bu sorunun çıkış noktası Zoro'ya fazlasıyla alınan tavırdan kaynaklı. @Rika dediği gibi her karakter Zoro'yla kapışıyor nerdeyse. Luffy, Sanji, Law bu karakterleri daha çok seven kesim Zoro'ya yükleniyor. Ama Zoro'da böyle bir durum yok denecek kadar az. Sen o kesimi çok görüyorsun ama genel çerçevede Zoro'yu daha çok seven kitlenin ne Sanji'yle zoru var o kadar ne Luffy'le ne Law'la. Fakat bazen tahammüllerini yitiriyorlar işte, ben de bunlardan biriyim.
Tahammül yitirmek nedir ya. Bir karaktere sataşılıyor,eleştiriliyor diye tahammülünü yitiriyorsan zaten "Zoro fanı" muamelesi görmen çok normal.

Zoro'nun tam gücünü henüz bilmiyoruz. Awakening'ler, Ashura'lar, Şeytani Aura'lar, üç şeytani kılıcın birlikte kullanılması muhabbeti... Bu muhabbetleri sonraya saklayalım.
İşte abi bunu diyorum aslında.

Çünkü Luffy bütün gücünü kullanarak anca yenebildi Doflamingo'yu.

Kimse G5 falan beklemesin Luffy'den. Yok. Çocuğun vücudu g4'ü bile kaldırmıyor zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık