Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Senin problemin insanlarla falan değil. Zaten olamazda. Adamın birisini yermesinden sanane kendi kişiliği kendi mesajı kendi yorumu. Sen nasıl olur da buna karşı tahammülünü yitirirsin. Adam senin kişiliğine yada benliğine laf söylemiyor. Tartışma içerisinde çok ileriye gidenlere takılıyorlar. Bundan rahatsızsan da o anda belirtirsin sonradan gelip böyle ağlamazsın.
Ilk önce benim de dahil olduğum bir konu içinde insanların zeka seviyesi ile ilgili bir yazı yazdın sonra da "ağlama" tarzında çirkin kelimelere devam ediyorsun. Üstelik karşındaki kişi sana "insan" gibi cevap verirken. Dikkat et biraz.

İnanılmaz bir cevap hayrete düştüm.

İşte Zoro fanlarından böyle zeka fışkırıyor. Önünü de alamıyoruz,tıpkı Zoro'nun kılıcından fışkıran haki misali.
@Densetsu no Samurai @Shakky
Mümkün olduğunca sakin kalmaya çalışarak cevap verdim. Senin seviyene en uygun cevap oydu. Attığın mesaj tamamen kişisel saldırıydı. Kendini çok zeki sanıyorsan önce adap-edep öğren sonra gel buraya. O kadar kapasiten vardır. Saygısızlığın lüzumu yok.

One Piece'e dair sohbet ve tartışmaları yapabileceğiniz başlıktır ama bu başlıkta One Piece ile alakasız, geyik amaçlı sohbet ve tartışmaları yapmamaya özen gösteriniz. Bu tür mesajlar uyarı olmaksızın silinecek ve moderatörler bu tür sohbetlere devam etmekte ısrar eden üyelere gerekli gördüğü şekilde uyarıda bulunacak, gerekirse yaptırım uygulayacaklardır.

Son uyarı olsun. Fanlık muhabbetinizi de özelden yapın ve birbirinize sataşmadan, saygı çerçevesinde tartışalım lütfen.

Oda bu ikisini yarıştırıyor falan gibi komedi muhabbetlerinede gerek yok.
Oda ikisini yarıştırıyor diye bir şey çıkmadı ağzımdan diye hatırlıyorum? Sen hislerinle hareket ediyorsun arkadaşım, içinde bulunduğumuz durumun tam olarak açıklaması bu.

Zoro bir kılıç ustası, animede Sanji'ye kıyasla daha efsane, daha cool sahneleri var. Bu da tamamen Oda kaynaklı. Biri 20.bölümden Mihawk ile vs atıyor, time skip'te Mihawk'tan eğitim alıyor; diğeri ise aşçı garibim, anca yemek yapıyor, time skip'te okama'lardan kaçıyor falan.

Amaan, her neyse. Ben kıyaslamaktan vazgeçiyorum bu ikiliyi, zira gereksiz. Daha iyi karşılaştırmalar yapabiliriz farklı karakterler üzerinden.

Oda ikisini yarıştırıyor diye bir şey çıkmadı ağzımdan diye hatırlıyorum? Sen hislerinle hareket ediyorsun arkadaşım, içinde bulunduğumuz durumun tam olarak açıklaması bu.

Zoro bir kılıç ustası, animede Sanji'ye kıyasla daha efsane, daha cool sahneleri var. Bu da tamamen Oda kaynaklı. Biri 20.bölümden Mihawk ile vs atıyor, time skip'te Mihawk'tan eğitim alıyor; diğeri ise aşçı garibim, anca yemek yapıyor, time skip'te okama'lardan kaçıyor falan.

Amaan, her neyse. Ben kıyaslamaktan vazgeçiyorum bu ikiliyi, zira gereksiz. Daha iyi karşılaştırmalar yapabiliriz farklı karakterler üzerinden.
Şu yazdıklarından Zoro'nun Sanjiye göre övülecek bir tarafı yok ki. Çıkarım yapmışsın ama olmamış yani. Ona bakarsan Sanji şuan yonko arcında en kilit adam Germa 66 ailesi çıktı falan. Yani ne alakasız karakter yüceltme yapmışsın çözemedim her neyse.

Tek tek inceleyecek olursak 7 ya da 8 adet güç unsuru var. Sanji'nin Zoro'dan iyi diyebileceğiniz ise sadece 2 adet güç unsuru var :) Bunlardan biri gözlem hakisi, biri ise hız. Bu konular da tartısmaya açık. Nasıl bir denklik anlayışı bu arkadaş :D

Hız ve gözlem Haki'si nasıl tartışmaya açık olabiliyor. Sanji bariz bir şekilde daha hızlı, gözlem Haki'sinde de daha yetenekli olduğu Katakuri karşısında ispatlandı. E daha ne olsun zaten. Bir dövüşü direk etkileyen 4 ana etken var ;

- Kuvvet
- Zırh tipi Haki
- Gözlem tipi Haki
- Hız

Bunların ikisinde Sanji, diğer ikisinde Zoro avantajlı. Bunlar denk diye boşa denmiyor.

Hislerinizle hareket edenler sizsiniz.Gereksiz olduğu ise zaten belli.Çünkü hangisi önde açık :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık