Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nerede ciddi ciddi dedi onu şu an hatırlayamadım.Gerçi önemli de değil lafa değil icraata bakmak lazım.Yani luffy dövüşüne.Ben g3 karşısındaki halini gördüm adamın.Bu yenilme riski olduğu anlamını taşıyor.

G3 üzerinden kıyaslarsak sen ne farkını gördün luffy karşısında.Dof ve kraker de aynı şekilde hatta bence daha rahat biçimde g3 durdurdular.Meyve gücünün avantajı biraz olabilir ama çok farketmez.Aynı meyve gücü fujide de var.

Tavan ? O tavanı aç biraz.Luffy 2 yıl eğitimde haki üzerine zemin kata mı indi.H.haki desen 3 haki desen uzman olmuş durumda.Yardımları geç gücü amiralleri aşabilir mi ondan haber ver.Yardım da alsa gücü amiralleri aşabilir.Onun gibi haki + meyve kombini yapan yok.Croco nasıl yenildiyse amiraller de yenilir.Mangakanın çizmesine bağlı sadece.Crocoyu vurabildiği sürece yendi.Amirallere de artık vurabildiğine göre tavanmış falan filan bu adam için bir sınır yok.İman gücü de dövüşlerde kendini aşıyor de farketmez kazanabiliyor işte mangaka isterse.Fujinin laflarından sonra isterse kazandırabileceğini anlamış bulunduk.Adam açık açık sana bulaşmam benim için iyi olmaz diyebiliyor.
http://www.turkcraft.com/One_Piece/799/5

Burda Luffy seni tekmelerim deyince Fujitora azıcık mantıklı biri olduğunu düşürdüm ( yani o iş harcın değil ) deyip ayarı veriyor kısa süreliğine.

Fujitora karşısındakinin gücünü anlayan biri zaten, bence orda Luffy'e yoluna git beni yenemessin dedi açıkça.

Nerede ciddi ciddi dedi onu şu an hatırlayamadım.Gerçi önemli de değil lafa değil icraata bakmak lazım.Yani luffy dövüşüne.Ben g3 karşısındaki halini gördüm adamın.Bu yenilme riski olduğu anlamını taşıyor.

G3 üzerinden kıyaslarsak sen ne farkını gördün luffy karşısında.Dof ve kraker de aynı şekilde hatta bence daha rahat biçimde g3 durdurdular.Meyve gücünün avantajı biraz olabilir ama çok farketmez.Aynı meyve gücü fujide de var.

Tavan ? O tavanı aç biraz.Luffy 2 yıl eğitimde haki üzerine zemin kata mı indi.H.haki desen 3 haki desen uzman olmuş durumda.Yardımları geç gücü amiralleri aşabilir mi ondan haber ver.Yardım da alsa gücü amiralleri aşabilir.Onun gibi haki + meyve kombini yapan yok.Croco nasıl yenildiyse amiraller de yenilir.Mangakanın çizmesine bağlı sadece.Crocoyu vurabildiği sürece yendi.Amirallere de artık vurabildiğine göre tavanmış falan filan bu adam için bir sınır yok.İman gücü de dövüşlerde kendini aşıyor de farketmez kazanabiliyor işte mangaka isterse.Fujinin laflarından sonra isterse kazandırabileceğini anlamış bulunduk.Adam açık açık sana bulaşmam benim için iyi olmaz diyebiliyor.
Mangaka isterse zaten olay başlamadan biter. :D Ben yeterli görmüyorum luffy' şuanlık.

Luffy (yada Oda ne derseniz artık) her zaman yettiği kadarını kullanan bir adam oldu. BAA da açabilirdi g4 tek atardı kullanmadı niye? Gerek yok. Zorlandı kan kaybetti ama kullanmadı. İsterse çok çetin bir savaş versin, yara içinde kalsın farketmez. Ceasaer g2/g3 yeterli dedi abartmadı. Dofa geldi g4 e çıktı ona da bu yetti onda da üstüne koymadı. Mihawk diyor ya ''tavşan avlamak için her şeyini kullanan aptallara benzemem'' Luffy onun daha da abartmış versiyonu işte. Herkese ne yeterliyse onu kullanıyor. Zaten mangada böyle yürür. Şurdan en fazla 2 arc sonra serinin en güçlü adamı ilan edilen Kaidoyla karışılacaşak olan adam hala bir amiral etmiyorsa yazık zaten. He ''gösterdiği amiral etmez'' dersiniz tamam ona lafım yok. Ama çıksa şuan bir amiralin karşısına alır bence. Akainuyu falan alamaz belki ama daha yeni yetme olanları alır.
La güney bu mantıkla gidersek işin içinden çıkamayız ki.
Balıkadam arcını ve Ceaser'ı salla. Dof'u ve Craker'i nasıl aldığı ortada. Farklı bir güç çıkarmadığı müddetçe kazanamaz diyorum.

Mangaka isterse zaten olay başlamadan biter. :D Ben yeterli görmüyorum luffy' şuanlık.

Balıkadam arcını ve Ceaser'ı salla. Dof'u ve Craker'i nasıl aldığı ortada. Farklı bir güç çıkarmadığı müddetçe kazanamaz diyorum.
Bende zaten daha vardır Luffyde bişiler diyorum :D

Kuzuri

Beyler siz rahat olsanıza :) 873 . bölümü bekleyin. biliyorum cok tekrarladım bunu ama luffy nin ezilmesine dayanamıyorum :)

http://www.turkcraft.com/One_Piece/799/5

Burda Luffy seni tekmelerim deyince Fujitora azıcık mantıklı biri olduğunu düşürdüm ( yani o iş harcın değil ) deyip ayarı veriyor kısa süreliğine.

Fujitora karşısındakinin gücünü anlayan biri zaten, bence orda Luffy'e yoluna git beni yenemessin dedi açıkça.
Demek istediğinle bir alaka kuramadım.Fujinin sinirlenmesi ve o lafları etmesinin sebebi luffynin ciddi olmaması zayıf saldırılarda bulunması kör diye adama saldıracağı yeri söylemesi.Fuji bundan yakınıyor aklın yerinde mi mantık denen şeyden haberin var mı diye ? Amirale gelişine rövaşata atacağını haber vererek bariz hamlelerle saldırıp kim kazanabilir ki.Fujinin kızması doğal ciddi ol adam gibi dövüş demek istiyor orada.Senin dediğin gibi bir anlam yok kusura bakma.Fuji kendiyle niye çelişsin luffy konusunda.Adam luffy üstüne kumar oynadı diyip duruyorsunuz luffy konusunda kendiyle neden çelişsin ?

Bende zaten daha vardır Luffyde bişiler diyorum :D
Bende bu mantığa hastayım.Daha bişiler var göstermediği teknikleri vardır güçlüdür alır mantığına. :D

Yahu alabileceğini göstermesi için daha ne göstermesini bekliyorsunuz.Adam yonko komutanını uçak seferine çıkarmış hallaç pamuğu gibi atmış.O komutanlar mfde amiral tutuyordu.Komutana bunları yapan adamın amiral alma şansı niye yüksek olmasın azıcık makul olun başka bir şey istemiyorum. :/

Rakipleri arasında ne kadar fark olduğu önemli değil de ne demek ? Gitsin Linlin'i, Kaido'yu teke tekte indirsin o zaman ? Croco, Enel, Mingo dövüşleri saçmalıktı. Bunlara bakıp da Luffy X'i de Y'yi de yener demek olacak bir iş değil. Luffy önce teke tek dövüşmeyi hatırlasın ondan sonra amirale bakarız.

Luffy bir sonraki bölüm Linlin'e g4 ile bir tane vurur. Ondan sonraki bölüm Linlin meyvesiyle Moria gibi aldığı ruhlar sayesinden kendini güçlendirir.
Moria bile vurdumu ada yarabilecekken Linlin'in bir kaleyi kıramayacağını sanmıyorum.

Şimdiden Luffy nasıl vurdu ama zaa diyenlere cevabımı vereyim. Tabi bunun gibi başka şekilde böyle birşey olmazsa Yonkoulara karşı düşündüklerim tamamiyle değişir.

Dof'u nasıl almış hacı? Herhalde Dof vs'sinin en yanlış anlaşıldığı forum burasıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık