Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kuzuri

gelecek bölümde luffy nin begeyi kurtarması lazım bunu nasıl yapar bilmiyorum ama BM yi kaleden uzak tutması lazım. Luffy arkadaslarını kurtarmaya ant içmiş birisi sadece ittifak uyesi olsa bile ona yardım etmek için herseyi yapar.

Cp0Lucci

Luffy amirale zarar veremez, şansı yok, yonkou dan kolayca dayak yerciler doluşmuş gene buraya

Edit : Sizinki biraz saplantı ve art niyet gibi, manga yaklaşmış 900.bölümlere hala amiral karşısında 2 yıl önceki gibi olacağını düşünenler var.

Cp0Lucci

Zarar vermez farklı, yenemez farklı, arada fark var gençler illa bunları söyliyelim mi :artiz:
Kolayca dayak yer diyenlere diyorum ben, Luffy net Fujitora'yı öttürür bana göre. Adamın yaptığı doğru düzgün birşey bile yok, Dof'un kuş kafesini ittiriyor diğer eziklerle, amiral seviciler baya abartıyor yani :good:

Kolayca dayak yer diyenlere diyorum ben, Luffy net Fujitora'yı öttürür bana göre. Adamın yaptığı doğru düzgün birşey bile yok, Dof'un kuş kafesini ittiriyor diğer eziklerle, amiral seviciler baya abartıyor yani :good:
Fuji'yi yener katılıyorum :good:
Amiral dediğimiz Hq'de olan üçlü şimdikiler için konuşmaya gerek yok, erken daha.

Kuzuri

Umarım kaido gelince de böyle tek atar tartışmaları veya luffy daha o seviyede degil tartışmaları olmaz.

Luffy amiral alabilir diyenler, Akainu da bir amiral, marjinal görünmekten korkmayın direkt deyin Luffy Akainu'yu alabilir diye. Luffy'nin göstermedikleri vardır ama orada lay lay lom takılan Fuji'nin her şeyini görmüşüz gibi değerlendiriliyor. Sadece Akainu'yu ölümüne dövüşürken gördük, onu çok farklı zannediyoruz. Halbuki görmedik ama Aokiji de ölümüne dövüşünce Akainu denen canavarla denk giden bir canavar oluyormuş mesela. Aynı şekilde Kizaru ve Fuji de ölümüne bir dövüşte çok çok daha fazlasını koyacaktır. Nasıl olsa ana karakter alır mantığıyla şimdiden bir şeyleri demeye başlarsan eninde sonunda dediğin olur, illaki bir gün hikaye o noktaya gelecek sonuçta, hatta "Ben yıllardır diyorum Luffy amiral alabilir diye, bakın nasıl aldı" diye de hava atarsın sonra :)

Luffy amiral alabilir diyenler, Akainu da bir amiral, marjinal görünmekten korkmayın direkt deyin Luffy Akainu'yu alabilir diye. Luffy'nin göstermedikleri vardır ama orada lay lay lom takılan Fuji'nin her şeyini görmüşüz gibi değerlendiriliyor. Sadece Akainu'yu ölümüne dövüşürken gördük, onu çok farklı zannediyoruz. Halbuki görmedik ama Aokiji de ölümüne dövüşünce Akainu denen canavarla denk giden bir canavar oluyormuş mesela. Aynı şekilde Kizaru ve Fuji de ölümüne bir dövüşte çok çok daha fazlasını koyacaktır. Nasıl olsa ana karakter alır mantığıyla şimdiden bir şeyleri demeye başlarsan eninde sonunda dediğin olur, illaki bir gün hikaye o noktaya gelecek sonuçta, hatta "Ben yıllardır diyorum Luffy amiral alabilir diye, bakın nasıl aldı" diye de hava atarsın sonra :)
+987654321

Cp0Lucci

Bu arc Bm'yi alacak :artiz: Net yani..

Seri sonunu beklemeye gerek yok bunlar için, seri sonundaki Luffy Bm'ye 2 atacak seviyeye gelecektir bana göre. Yonkou yenildikten sonra bu da '' Balonmuş '' dememeye çalışın sizde onu görelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık