Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Carmel'in zamanındaki Cp örgütünü de gördük , ebleh tiplerdi.

CP0 güçlü bir örgüt olabilir ama öyle denizci üstü felan değiller. Kutsal ejderlerin ayakçıları. İstihbarat sağlıyorlar .

Zaten Lucci lideri ise örgüt gücü Mugiwara tayfası dengi oluyor maksimum. Yok eğer başka birimleri varsa bilemeyiz.

Ben cp9 seviyesinde kalmıştır demedim zaten. Ama siz yan karakterden ana karakteri bile aşan bir gelişme bekliyorsunuz çok komik geliyor bana. Adam Law kadar olsun öpsün başına koysun.
Niye ana karakteri aşsın ki yine luffye denktir yerinde saymadıysa.En az Cracker gibi olmuştur kısa sürede yenmesi gerekmiyorsa 10 saat uğraştırır Luffyi.Cracker ve sağ kol arası kesin bence.

Ha Cracker gibiyse Sabo daha kolay alır.Ama sağ kol kadarsa amiral dövüşü gibi olur kimin kazanacağı belli olmaz.

Niye ana karakteri aşsın ki yine luffye denktir yerinde saymadıysa.En az Cracker gibi olmuştur kısa sürede yenmesi gerekmiyorsa 10 saat uğraştırır Luffyi.Cracker ve sağ kol arası kesin bence.

Ha Cracker gibiyse Sabo daha kolay alır.Ama sağ kol kadarsa amiral dövüşü gibi olur kimin kazanacağı belli olmaz.
Sen yan karakterden çok fazla atılım bekliyorsun bence.

Sen yan karakterden çok fazla atılım bekliyorsun bence.
Bana öyle geliyor ki Luffy karşısında Sabo karşısında ezilecekse eğer 2 sene sonra tekrar sahneye koymazdı Lucci gibi karakteri.Çünkü lucci denince akla seviyesi ne olursa olsun o rokuoganlar fiziksel darbeler canavarımsı güç geliyor.

Yani diyorsun bu imajı bozmak oyuncak etmek için adamı 2 sene sonra tekrar çizip hikayeye dahil etti.Ben olsam bunu yapmazdım yeni karakter çizer onu oyuncak ederdim.Ki mangakanın karakterlerini ne kadar sevdiğini biliyoruz hepsine ayrı hikaye yazıyor.

Cp0Lucci

Bana öyle geliyor ki Luffy karşısında Sabo karşısında ezilecekse eğer 2 sene sonra tekrar sahneye koymazdı Lucci gibi karakteri.Çünkü lucci denince akla seviyesi ne olursa olsun o rokuoganlar fiziksel darbeler canavarımsı güç geliyor.

Yani diyorsun bu imajı bozmak oyuncak etmek için adamı 2 sene sonra tekrar çizip hikayeye dahil etti.Ben olsam bunu yapmazdım yeni karakter çizer onu oyuncak ederdim.Ki mangakanın karakterlerini ne kadar sevdiğini biliyoruz hepsine ayrı hikaye yazıyor.
Çok mantıklı yorumlar yazıyorsun üstat, ama işte insanlar sığ bakıyor durumlara

2 yıl öncesi 2 yıl öncesinde kaldı, 2 yıl sonraya yeni serimize yeni hikayemize bakalım lütfen. Mangaka bile 600.chapterde mı ne '' Yeni Dünya Yeni Hikaye '' diye bölüm başlığına koymuş, şuanki manga 2 yıl öncesinden bambaşka bir manga. Hakilerin skill shotların devreye girdiği bir seriyi okuyoruz şuan lütfen.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Luccinin, Crocodan yada sonradan tekrar dahil edilmiş karakterlerden çok bir farkı yok bana göre. Onlar artık yan hikaye adamları, vizyonları belli. Güzel bir örneği de var. Belammy.

Cp0Lucci

Luccinin, Crocodan yada sonradan tekrar dahil edilmiş karakterlerden çok bir farkı yok bana göre. Onlar artık yan hikaye adamları, vizyonları belli. Güzel bir örneği de var. Belammy.
Bellamy ile Lucci'yi bir tutuyorsun ya ne diyim, Jayadaki Luffy'den tek yemiş bir adamla Luffy'i gear2+gear3 te çok çok zorlanarak yendiği bir adamı bir tutuyorsun, ciddi misin?

Ki o Bellamy bile g2 siz Luffy'nin yumruğuyla yenilirken, 2 yıl sonra gear 2 + Koka ile yeniliyor. Arada gelişim hızlarıda çok farklı olacağı için Lucci'nin çok güçlü gelmesi şaşırtmamalı. Zoan mesela ucu açık bunun için, '' Ne kadar çalışırsam o kadar güçlenirim '' diyor mangada E.Oda ipucuyu vermiş işte.

Bellamy 2 yıl sonra gear2+koka ile tekleniyorsa Lucci 2 yıl sonra anca gear4 le yenilir Luffy'e bana göre. Mantığım bunu söylüyor.

Bellamy ile Lucci'yi bir tutuyorsun ya ne diyim, Jayadaki Luffy'den tek yemiş bir adamla Luffy'i gear2+gear3 te çok çok zorlanarak yendiği bir adamı bir tutuyorsun, ciddi misin?

Ki o Bellamy bile g2 siz Luffy'nin yumruğuyla yenilirken, 2 yıl sonra gear 2 + Koka ile yeniliyor. Arada gelişim hızlarıda çok farklı olacağı için Lucci'nin çok güçlü gelmesi şaşırtmamalı.

Bellamy 2 yıl sonra gear2+koka ile tekleniyorsa Lucci 2 yıl sonra anca gear4 le yenilir Luffy'e bana göre. Mantığım bunu söylüyor.
Bir tutmadım. Öyle olsa Lucciyi ezik bir rolde görürdük zaten. Sen ne demek istediğimi anlamamışsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık